Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başbakan Kadir Has'ta penaltı atacak

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın pazar günü yapımı tamamlanan Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadı'nda, Kayserispor forması giyerek penaltı atışı yapacağı, daha sonra Atatürk Spor Kompleksi'ndeki tesislerin toplu açılışını gerçekleştireceği bildirildi.
AKP Kayseri İl başkanlığından verilen bilğiye göre Başbakan ve AKP Genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan pazar günü saat 12.00'de partisinin mitingine katıldıktan sonra Kayseri Valiliğini ziyaret edecek.

Ardından Cumhuriyet alanında bir süreden beri test sürüşleri gerçekleştirilen raylı sistem aracına binerek, Kadir Has Stadına gelecek. Burada Kayserispor formasıyla, 8 Mart'ta Kayserispor-Fenerbahçe stadının oynanacağı stadyumda, penaltı atışları gerçekleştirecek.

Daha sonra da stadın karşısında yer alan, Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğüne devredilen Dış saha, atletizm sahası, tenis kortları, açık basketbol ve voleybol sahaları, olimpik yüzme havuzu ve bir spor salonun bulunduğu, Gençlik ve Spor İl müdürlüğü hizmet binasının yer aldığı Atatürk Spor Kompleksinin toplu açılışını yaptıktan sonra kentten ayrılacak.

Bu haber toplam 3202 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri