Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başbakan'dan ilginç istek

24.03.2014 14:08
Başbakan Erdoğan'ın evinin önünde karşısına çıkan genç adam Erdoğan'dan kayınpederini sevdiği kız için ikna etmesini istedi.

Başbakan Erdoğan'dan kayınpederini ikna etmesini istedi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Yenikapı mitingi sonrası, eşi Emine Erdoğan, kızı Sümeyye Erdoğan ve torunu Ömer Tayyip'le birlikte saat 19.30'da helikopterle Kısıklı Polis Merkezi yanındaki helikopter pistine geldi.

Başbakan Erdoğan'ın, helikopter piste ineceği sırada camdan aşağıda bekleyen inşaat işçilerine ve bir grup vatandaşa el salladığı görüldü. Erdoğan, helikopterin kapısı açıldıktan sonra, torununa montunu giydirdi ve helikopterden indirdi. Erdoğan Ailesi, kendilerini bekleyen makam aracına binerek Üsküdar Kısıklı'daki evlerine hareket etti.

BAŞBAKAN'DAN İLGİNÇ İSTEK

Başbakan Erdoğan, Kısıklı'daki evine gireceği sırada, evin önünde bekleyen kalabalığı görerek makam aracından indi. Vatandaşlarla bir süre sohbet eden Erdoğan, makam aracına doğru yöneldiği sırada, grubun içinden çıkan Turgay Hazar adlı bir genç, Erdoğan'dan bir isteği olduğunu söyledi. Hazar, 2 yıl önce dini nikah kıydırdığını, ancak aralarında "kültür farkı" olduğu gerekçesiyle kızın ailesinin evliliklerine karşı çıktığını ve bundan dolayı genç kızla arasının bozulduğunu belirtti. Hazar, kayınpederinin Başbakan'a hayran olduğunu belirterek, Erdoğan'dan ikna etmesi için kayınpederini aramasını ya da görüşmesini istedi.

Başbakan da, korumalarına talimat vererek, Turgay Hazar'ın telefonunu not etmelerini istedi. Hazar'ın Sultangazi Belediyesi'nde memur olarak çalıştığı öğrenildi.Bu haber toplam 2192 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri