Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başbakan'dan O Vali Hakkında Açıklama

11.02.2013 11:32
Başbakan Erdoğan, Saadet Partilileri fırçalayan Bartın Valisi için sert sözler söyledi.

 

Bartın Valisi Bülent Savur, ziyaret için gittiği Saadet Partisi'nde kendisini il başkan yardımcısının karşılaması üzerine, "Ben cumhurbaşkanının temsilcisiyim, beni yardımcı karşılayamaz" diyerek tepki göstermişti. Bartın Valisi'nin o görüntüleri Başbakan Erdoğan'ı rahatsız etti. Erdoğan "doğru bulmuyorum, gereken yapılacak" şeklinde konuştu.

Vali Savur geçtiğimiz günlerde siyasi parti temsilcilerine iadeyi ziyarette bulunmuş, Saadet Partisi'ni ziyaretinde ise ilginç bir hadise yaşanmıştı. Kendisini il başkan yardımcısının karşıladığını fark eden Savur oldukça sinirlenmiş ve "Beni aşağıda il başkan yardımcısı mı karşıladı? Burada bir yanlış var. Ben buraya yardımcımı göndermedim. Bunları öğrenin. Kaldı ki, yardımcımı da başkan karşılar. Ben dedim ki, herhalde il başkanlığını beyefendi aldı, beni o karşılıyor. Bunları öğrenin yanlış yapıyorsunuz. Eğer beni il başkan yardımcısının karşıladığını bilseydim buraya girmezdim. Ben cumhurbaşkanının temsilcisiyim bu memlekette. Beni il başkan yardımcısı karşılayamaz. Arkadaşlar siz siyaset adamısınız. Maksatlı yapmadığınızı biliyorum. Protokolü öğrenin" şeklinde tepki göstermişti.

ajanslar

Bu haber toplam 2722 defa okunmuştur
ART NİYET YOKSA VALİ VARSA SP LİLER SUÇLU
kadir bekçi
ART NİYET YOKSA VALİ, VARSA SP LİLER SUÇLU:SPliler maalesefAK PARTİYE ve hükümete inanılmaz olumsuz bir tavır içindeler. Dünya çapında bir lider olan ERDOĞANI hala kabullenemdiler.
11 Şubat 2013 Pazartesi 21:50
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
Protokoldan vazgeçtik nezaket yok...
ahmet kutlu
Bu işin protokolla ilgisi yok sayın Vali ! Nezaketle ilgisi var.. O partideki bazı adamlarda nezaket olsaydı partilerinden ayrılmak zorunda kalan arkadaşlarının arkasından düşmanların bile yapamayacağı gıybeti yapmazlardı.. Nezaket Hanım nerelerdesin ? Seni çok özledik.
11 Şubat 2013 Pazartesi 15:30
Beğendim (1)Beğenmedim (1)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri