Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başbakan'ın ameliyatıyla ilgili şok bilgi!

18.02.2014 01:38
A Haber’de Nihan Günay’ın sunduğu Medya Dünyası programına konuk olan Gazeteci Yazar Nevzat Çiçek tır operasyonları, Başbakan’ın ameliyatı ve Suriye savaşı konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"Tır operasyonları Cenevre konferansı öncesi yapıldı. Operasyonlardaki temel mesele konferans öncesi Türkiye'nin elini güçsüzleştirmekti. Tırlardan önce Suriyeli Türkmen haberleri yapıldı. Sonra tırlar durduruldu ve daha sonra ise IŞİD'in Türkmenlere saldırı meselesi gündeme geldi. İnsanlarda Türkiye'nin Suriye politikasının başarısız olduğu algısı yaratılmaya çalışılıyor. Bir yapı bu algıyı sistematik olarak organize ediyor. İçimizdeki hainler süreç normalleştikçe ortaya çıkacak. Casusluk kelimesinin anlamı bir devlet kurumundan diğerine bilgi sızdırmak değildir. Başka bir devlete bilgi vermektir. Tır operasyonları bazı ulusal yapıların kullanıldığı uluslararası bir operasyondur."

"AMAÇ BAŞBAKAN'I AMELİYAT MASASINDAN KALDIRMAMAKTI"
"Başbakan'ın ameliyat meselesi çok dillendirilmedi, fakat çok önemli ayrıntılar var. Sayın Başbakan'ın ameliyat masasından kalkmaması amaçlandı. Bir gazetenin yazarı ameliyattan önce Washington'da katıldığı bir konferansta Başbakan'ın sağlık durumunun iyi olmadığı ve dolayısıyla AK Parti içinde yeni bir hareketlenme olacağını, Türkiye'nin yeni bir liderlik arayışına gireceğini ifade ediyor. Ameliyatından önce dezenformasyona başlanıyor. Başbakan'ın ameliyat olacağı söylendi, daha sonra hastanesi değiştirildi ve Ameliyat ekibi Türkiye'nin farklı yerlerinden seçiliyor. Gelen ekip hastaneye gelene kadar Başbakan'ı ameliyat edeceklerini bilmiyorlar. Hastanenin başhekiminin ameliyat malzemeleri üzerinde 16 saat nöbet tuttuğunu öğreniyoruz. Başbakan'a yönelik geliştirilen birden fazla suikast girişimi olduğunu biliyoruz. Bunlardan birini engellemek için her türlü denetim yapılmaktadır."CEMAAT PARTİ KURAR MI?
"Cemaat parti kurma teşebbüsüne girerse gerek uluslararası ilişkilerinde gerekse kendi tabanının rahatsızlık yaşar. Ama 'Hilal' isimli bir partinin kurulması noktasında çalışmaların olduğu söyleniyor. Bu partinin Gülen grubuna yakın kişiler tarafından kurulacağı da iddialar arasında. Ama bana göre Gülen grubu mevcut bir parti üzerinden gücünü test etmek ister. Bazı illerde AK Parti'nin karşısındaki aday, bazı yerlerde Saadet'in ve BBP'nin desteklenme eğilimi olduğu söyleniyor. Cemaat, tabanından çekindiği için parti değil de aday üzerinden çalışmalar yapıyor."

SURİYE'DE BİNE YAKIN İNGİLİZ SAVAŞIYOR!
"Cenevre 2'de Suriye'deki açlığın resmileşmesi kararı çıktı. Suriye ne zaman uluslararası bir platformda görüşmeye gitse Esed şiddetin dozunu yüzde üçyüz artırıyor. Cenevre 2 görüşmeleri esnasında Suriye'de 5.00 civarında insan öldürüldü. Türkiye Suriye'de insanlık dramını eleştirdikçe içinde siyasal İslam tartışmaları çıkarılmaya çalışılıyor. Ama ilk kez ve çok önemli şeyler açıklayacağım; Suriye'de bine yakın İngiliz savaşıyor. 680 civarında Alman savaşıyor. Almanya ve Belçika'dan binlerce insan Suriye'de batının 'radikal örgüt' dediği yapıların arasında savaşıyor. Batı, Suriye'de kontrollü bir savaşın sürmesini istiyor."

 
Bu haber toplam 2110 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri