Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BAŞBAKAN'IN ANKETİNDE GÖKÇEK'İN OY ORANI

22.02.2013 11:54
Bir dönem daha belediye başkanlığı yapmak isteyen Melih Gökçek'e Erdoğan'dan vize çıkacak mı? İşte Erdoğan'ın elindeki ankette Gökçek'in oy oranı?

4 dönemdir Ankara Büyükşehir Beldiye Başkanlığı yapan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in bir dönem daha Başkanlık yapmak istediği biliniyor.

2014 yılında yapılacak yerel seçimler öncesi Melih Gökçek, değişik platformlarda bir dönem daha Ankara'ya hizmet etmek istediğini açıklamıştı.

Dün Orta Anadolu milletvekilleri, belediye başkanları ve parti yöneticileriyle biraraya gelen Başbakan Erdoğan, il il elinde bulunan anket sonuçlarını açıkladı.

Vatan Gazetesi'nin haberine göre Başbakan Erdoğan'ın elindeki ankette Melih Gökçek'e oy vermem diyenlerin oranı yüzde 48 iken, oy vereceğini söyleyenlerin oranı ise yüzde 46 civarında olduğu ifade edildi.

En yüksek oran ise Kayseri Belediye Başkanı için çıktı. AKP'nin Kayseri'deki oy oranı yüzde 65 civarında iken, yerel seçimlerde belediye başkanına oy vereceğini söyleyenlerin oranı ise yüzde 72 civarında olduğu belirtildi.

Bu haber toplam 2388 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri