Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Basın Danışmanları Platformu Kuruldu

02.02.2012 19:29
Her ay düzenli olarak gerçekleştirdikleri toplantılarda bir araya gelen basın danışmanları, ortak sorunlara çözüm bulmak ve deneyim paylaşmak amacıyla Basın Danışmanları Platformu’nu kurdu. Platform Başkanlığına Bağcılar Belediyesi Basın Danışmanı Abdulla

Marmara Belediyeler Birliği’nin 2009 yılında başlattığı basın danışmanları toplantıları istikrarlı bir şekilde devam ediyor. İstanbul İlçe Belediyeleri Basın Danışmanları Marmara Belediyeler Birliği’nin ev sahipliğinde gerçekleştirdikleri toplantıda Basın Danışmanları Platformu’nu kurdu. Nitelikli ve etkili iletişim için tecrübe paylaşımını önemli gören basın danışmanları bundan sonra da düzenli olarak her ay toplantılarını gerçekleştirecek.

 

OYBİRLİĞİYLE ABDULLAH ARIDORU

Platform Başkanlığına oybirliğiyle Bağcılar Belediyesi Basın Danışmanı Abdullah Arıdoru seçilirken, başkan yardımcılıklarına Zeytinburnu Belediyesi Basın Danışmanı İsmail Uluhan, Kadıköy Belediyesi Basın Danışmanı Arife Avcu ve Marmara Belediyeler Birliği Basın Danışmanı Fatih Sanlav seçildi.

 

YÖNETİM KURULU DOKUZ İSİMDEN OLUŞUYOR

Platformun Genel Sekreterliğine Beykoz Belediyesi Basın Danışmanı Abdurrahman Cüneyd Fidancı seçilirken, Başakşehir Belediyesi Basın Danışmanı Saadettin Acar, Beyoğlu Belediyesi Basın Danışmanı Huri Yazıcı, Silivri Belediyesi Basın Danışmanı Melis Avcı ve Arnavutköy Belediyesi Basın Danışmanı Mutlu Bahtiyar da yönetim kurulunda yer alan isimler oldu.

 

TECRÜBELİ İSİMLER DANIŞMA KURULUNDA…

Bahçelievler Belediyesi Basın Danışmanı Mustafa Holoğlu, Büyükçekmece Belediyesi Basın Danışmanı Vedat Denizer, Esenler Belediyesi Basın Danışmanı Hüseyin Akman ve Eyüp Belediyesi Basın Danışmanı Ayla Eyüpoğlu Danışma Kurulu Üyeleri olurken, Sultangazi Belediyesi Basın Danışmanı Fazıl Ergüt, Esenyurt Belediyesi Basın Danışmanı Metin Karakoç, Çekmeköy Belediyesi Basın Danışmanı Ahmet Savaş Özpınar ve Kartal Belediyesi Basın Danışmanı Bülent Köse de Denetleme Kurulu Üyeleri seçildi.

 

PLATFORM BAŞKANI ARIDORU’DAN BİRLİK ÇAĞRISI

Platform Başkanı seçilen Bağcılar Belediyesi Basın Danışmanı Abdullah Arıdoru, “Bu Platformun çatısı altında bir araya gelen basın danışmanı arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Basın danışmanları birbirinin rakibi değil, bilakis birbirinin destekleyicisi olduğunu platformun çatısı altında toplanmakla göstermiş oldular. Basın Danışmanları Platformu olarak gerçekleştireceğimiz çalışmalarla hiçbir şekilde siyasi fikir ve görüş ayrılığı içerisine girmeyerek, basın danışmanlarının işlerini daha başarılı yapmaları için elimizden geleni yapacağız. Platformumuz hayırlı olsun” dedi.

 

Not: Basın Danışmanları Platformu’nun kurucu belediyeleri: Adalar, Arnavutköy, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Sancaktepe, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ve Marmara Belediyeler Birliği.


umran.jpg
 

Kaynak:
Bu haber toplam 6790 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri