Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başkan Şener "o coşkuyla birbirimize sarılıp, ağladık.

25.08.2011 00:51
Başkan Şener, Mutluluklar elbette ki acı çekmeden olmuyor. Biz bugünler için çok mücadele ettik. Trabzonspor tarihinde bir ilki yaşıyor.

Trabzonspor başkanı Sadri Şener Radyohaber61'e sıcağısıcağına bilgiler aktardı.

Başkan Şener, Mutluluklar elbette ki acı çekmeden olmuyor. Biz bugünler için çok mücadele ettik. Trabzonspor tarihinde bir ilki yaşıyor. Bu akşam Bilbao ile yemekteydik. Takımın kamp yaptığı otele gelirken TFF Başkanı bizi aradı. Tabi haberi aldığımız gibi o coşkuyla birbirimize sarılıp, ağladık.

Bu haber gerçekten bizim için büyük mutluluk ancak yönetimimizi ve taraftarımızı Sakin olmaya davet ettik. Sakin olmalıyız. Başka bir takımın üzüntüsüyle mutlu oluyoruz. Bunları da göz ardı etmiyelim. Trabzonsporlu gibi davranalım. Sağduyulu olalım. Zaten Yarın kura çekimi de var. Bunun için de arkadaşımızı uçağa koyup gönderdik.

Trabzonsporlu taraftarlar Bilbao biletlerini anı saklamak istedi. Bunun kampanyasını başlattığı için Haber61’e teşekkür ediyorum.

TRANSFERLER

Başkan Şener; “Transferi hocamızla tekrar konuşacağız. Avrupa takımlarında oynayacak futbolcuyu 1 eylül'e kadar alıp UEFA'ya bildirmemiz gerekiyor, bu futbolcu elemelerde de oynamamış olması gerekiyor. Bu nedenle önce futbolcuları bulup acil bir şekilde transferleri bitireceğiz. Bir iki görüşmemiz zaten var. Pazartesine kadar transfer işlemlerimizin büyük bir kısmını tamamlamayı hedefliyoruz. Volkan Şen için de girişimlerimiz oldu, arkadaşlarımız bu konuda çalışmalarını sürdürüyor.

ANKARAGÜCÜ'NDEN FUTBOLCU ALINABİLİR Mİ?

Ankaragücü’nün durumundan yararlanma gibi anlaşılmasın, çünkü bu durumdan faydalanma gibi bir şeyimiz olamaz. Ancak orada bir kaç oyuncu var beğendiğimiz. Bir grup izleme komitemizi de yurt dışına yönlendiriyoruz. Transferlerimizi inşallah en kısa sürede halledeceğiz. Ülkemizi devler Liginde alnımızın akıyla temsil edeceğiz.

Taraftara duyurum Trabzonspor’a yakışır şekilde hareket etsinler.

MAÇLAR HÜSEYİN AVNİ AKER’DE

Başkan Şener, Maçları Trabzon’daki statta oynayacağız. Başbakanımız da Spor Bakanımız aracılığıyla ödenek gönderdi. Stadımız yetişecek. İki ayağımız bir pabuca girdi ama bundan da başarıyla çıkacağımıza inanıyoruz" dedi.

Bu haber toplam 1608 defa okunmuştur

Etiket(ler): ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri