Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başkan'a saldırdı, linçten zor kurtuldu!

19.04.2013 17:28
Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz'e yumruk atan saldırgan adeta linç edildi. Üstelik çocukların gözü önünde.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu'nun da katıldığı kreş açılışında Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz'e yumruklu saldırıda bulunan kişi kreş çocukların da bulunduğu odada dakikalarca dövüldü.

sağlık durumu iyi olan Başkan Altınok Öz saldırganı tanımadığını, saldırının nedenini de bilmediğini söyledi.

KREŞ ÇOCUKLARININ GÖZÜ ÖNÜNDE

Kreş açılışı sırasında Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz'ün bulunduğu nokta bir anda karıştı. Başkana yumruk atan saldırgana çevredekiler hemen müdahale etti. Aralarında başkanın korumalarının da bulunduğu kişiler, etkisiz hale getirilen saldırganı yumruklamaya başladı. Başkanı yumraklayan saldırgan, çok sayıda kişi tarafından defalarca yumruklanarak bir odaya sokuldu. 

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Yumruklu saldırgan sokulduğu odada da dövüldü. Bu sırada bazılarının kızgın kişileri yatıştırmaya çalıştığı, ancak bunu başaramadığı görüldü. Bütün bunlar o sırada odada bulunan kreş çocuklarının gözü önünde oldu. Köşeye sinen çocukar bu dehşet anlarını korku içinde izledi.

"POLİSİ ÇAĞIRIN"

Odada tamamen etkisiz hale getirilen saldırgan polisin çağırılmasını istedi, ama bu sırada yine kızgın kişilerin yumruklarına hedef oldu. Sonunda polis olay yerine geldi, ve başkanı yumruklayan kişiyi polismerkezine götürdü.

BAŞKAN ÖZ: "TANIMIYORUM"

Olaydan sonra konuşan Kartal'ın CHP'li Belediye Başkanı saldırganı da saldırının nedenini de bilmediğini söyledi.

BABASINI KÖPEK ISIRMIŞ

Olaydan sonra polis merkezine götürülen saldırganın adınının İrfan Yücesoy olduğu, babasının bir köpek tarafından ısırılmasından ötürü şikayetçi olduğu, bu diyalog sırasında başkana yumruk attığı öğrenildi 

DHA

Bu haber toplam 1318 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri