Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Batman saldırısının görüntüleri ortaya çıktı

29.09.2011 15:45
Batman'da, teröristlerin sivilleri katlettiği olayla ilgili detaylar ortaya çıktı.

Batman'da, teröristlerin sivilleri katlettiği olayla ilgili detaylar ortaya çıktı. Yetkililer, teröristlerin saldırdığı ana ait güvenlik kamerası görüntülerini basınla paylaşacaklarını belirtti.

Batman Emniyet Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, saldırı hazırlığındaki teröristler karşılarında güvenlik güçlerini görünce panikledi.  Terörist "U" dönüşü yapıp hem güvenlik güçlerine hem de Doru ailesinin içinde bulunduğu araca ateş açtı.

Emniyet Müdürlüğü olayı bütün çıplaklığıyla ortaya koyan güvenlik kamerası görüntülerini akşam saatlerinde basınla paylaşacak.  Pazartesi akşam saatlerinde, terörislerin düzenlediği saldırıda, Anne Mizgin ve kızı Sultan Doru yaşamını yitirmişti.

Anne karnındaki 8 aylık bebek ise alınmış, bir gün boyunca hayata tutunmuş ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.  Terör örgütü ve yandaşları bu katliamın ardından sivillerin güvenlik güçleri tarafından vurulduğu yönünde gerçek dışı propaganda yapmıştı.  Batman Emniyet Müdürlüğü olayın görüntüleri basınla paylaşacağını açıkladı.

Bu haber toplam 1774 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri