Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Battal İlgezdi'ye dokunan yanıyor!

17.09.2015 11:21
Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin imar yolsuzlukları hakkında onlarca önerge veren bir isim daha darp edildi. CHP’li Hüseyin Sağ’dan sonra meclis üyesi Erol Dolu da trafikte saldırıya uğradı.

CHP'li Meclis Üyesi Hüseyin Sağ'ın yaklaşık 2 ay önce darp edilmesinin ardından Ataşehir'de dün yeni bir dayak vakası yaşandı. Ataşehir Belediyesi'nin imar yolsuzlukları hakkında 70'e yakın önerge veren ve uzun süredir tehdit telefonları alan Ataşehir Belediyesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Erol Dolu darp edildi. Arkadaşlarının evinde maç izleyen Dolu'nun aracına evine giderken bir araç yandan çarptı. Bunun üzerine duran Dolu'ya araçtan inen 2 saldırganın 'arabamıza çarptın' diyerek saldırdığı belirtildi.

'BELEDİYE BAŞKANI YAPTIRDI' İDDİASI

Erol Dolu'nun savcılığa giderek suç duyurusunda bulunacağı öğrenildi. Ataşehir Belediyesi ile ilgili çok sayıda suç duyurusunda bulunan Dolu, saldırı ile ilgili olarak "Belediye başkanının yaptığını düşünüyorum" dedi. Battal İlgezdi'nin uygulamaları ile ilgili önerge veren CHP'li meclis üyesi Hüseyin Sağ da, aracına çarpan kişilerce darp edilmişti.

 

(Yeni Şafak)

Bu haber toplam 1670 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri