Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Batum'a en ağır tepki Milli Gazete'den geldi

10.11.2012 01:27
Milli Gazete CHP'li Batum'a küfür gibi bir manşet ile tepki gösterdi işte o manşet

Daha önce de Ermeni yazar Sevan Nişanyan'ın İslam Peygamberi Hz. Muhammed'e yönelik eleştirileri üzerine Nişanyan'ı "yanlışlıkla" angus yapan Milli Gazete,şimdi de CHP'li Süheyl Batum'a oldukça ağır bir göndermede bulundu.

Gazete, Batum'u "itilen kakılan" diye niteleyerek manşetinden "Bu şeref sizin" yazdı.

Deneme

İŞTE MİLLİ GAZETE'NİN O HABERİ

Yaptığı gaflar ve dengesiz duruşu sebebiyle "itilen" "kakılan" bir portre çizen "Postallı siyasetçi" yakın dönemin en karanlık günlerinin en büyük günahına sahip çıktı... Süheyl Batum'a göre, Refah Partisi'nin kapatılması doğruymuş...

Anayasa Prof'u olmuşsun anayasayı özümseyememişsin... Siyasetçi olmuşsun Meclis'in varlık nedenini inkâr ediyorsun. Yani sen vali olmuşsun ama işgal ettiğin koltuğun ağırlığının hâlâ farkında değilsin.

Giy postalını, sana çok yakışır

Bırak siyaseti, giy postallarını... Emin ol sana çok yakışır... Hem heveslisin de. Sen değil miydin askerin icraatlarını beğenmeyen? Sen değil miydin? "Asker meğer kağıttan kaplanmış" diyen. Asker ne yapmalı, kendi insanın kafasına silah mı dayamalı? Bunu mu istiyorsun!..

Kanunlar, kurallar da hiçe sayıldı, çiğnendi bu ülkede. Bütün bunlara rağmen bugün hayırla yâd edilen kim? Bu millet kimi bağrına basıyor? Kör müsün, görmüyor musun? "Malıyla, canıyla cihat etmiş bir Müslüman"ın bir liderin izinden yürüyen insan selini görmüyor musun? 

Bu haber toplam 5642 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri