Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İşte 'O' kaseti sızdıranlar

29.01.2011 10:00
CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal’ı genel başkanlık koltuğundan eden seks kasetini arkasında olan kişiler bakın kim?

Ülke TV'de Turgay Güler, Ahmet Kekeç ve Şamil Tayyar'ın hazırladığı 'En Sıradışı' programında, Turgay Güler, CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal’ın istifa etmesine neden olan seks kasetinin sızdıranların kimler olduğunu bildiğini belirtti.

CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal’ı, koltuğundan eden seks kasetinin  kimlerin sızdırdığını bildiğini ifade etti. Bu iddia ise CHP’yi seçim öncesi fena halde karıştıracak.

Turgay Güler’e bu bilgiyi CHP'de aktif görev yapan ve Baykal'a yakın bir ismin kendisine ilettiğini, bu kişilerin kimler olduğunu da isim isim bildiğini açıkladı.

Kaset skandalında üç kişinin olduğunu ve kaseti çeken kişinin ciddi bir para sıkıntısı çektiğini, bu kaseti de para karşılığında çektiğini belirtti.

Kaset skandalında geçen diğer iki kişinin ise CHP'de şimdi aktif ve daha parlak görevde olan kişilerin olduğunu söyledi.

Güler Kendisini arayan CHP’linin, bu kişilerin kim olduğunu seçim öncesi açıklamayacaklarını; çünkü seçim öncesi listenin allak bullak olacağını, bunun faturasını da kendilerine çıkarılma korkusu nedeniyle seçim sonrası açıklayaçaklarını belirttiğini söyledi.

İŞTE O AÇIKLAMA...

Aktifhaber

Bu haber toplam 5098 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri