Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bayrak Siparişi

28.06.2018 21:59
Bayraklar genellikle toplu alımları olan ürünlerdir.

 

Bayraklar genellikle toplu alımları olan ürünlerdir. Özellikle sopalı Türk bayrakları ya da siyasi partilerin kullandığı bayraklar tane ile alınmaktan ziyade toplu olarak bayrak siparişi verilen ürünlerdir. Toplu siparişlerde hem aynı üründen çok daha fazla ürüne sahip olabileceksiniz hem de tekli alımlara göre daha az ücret ödeyeceksiniz. Tekli alımlarda özellikle aynı bayraktan yeterli miktarda bulma olasılığınız azdır. Toplu bir siparişte böyle bir olasılık yoktur.

Toplu Bayrak Siparişi İçin Nelere Dikkat Edilmesi Gerekmektedir?

Bayrak siparişi verirken isteklerinizin neler olduğunu ve hangi bayrak tipine uygun ürün istediğinizi açık bir şekilde belirtmeniz gerekmektedir. Tüm detayları ile oldukça açıklayıcı ve anlaşılır bir sipariş vermeniz gerekmektedir. Aksi takdirde olumsuz sonuçlar alabilir ve istemediğiniz sürprizlerle karşılaşa bilirsiniz.

Toplu Bayrak Siparişi İçin Fiyatlandırma Nasıl Yapılmaktadır?

Bayrak siparişi için fiyatlandırma oldukça uygun rakamlardan oluşmaktadır. Çünkü toplu alımlarda adet fiyatı üzerinde indirim yapılmakta ve böylelikle toplu siparişleriniz daha uygun hale getirilmektedir. Bayrak siparişlerinde dilediğiniz ürünlere uygun fiyatlarda ulaşmak istiyorsanız https://www.baskiseli.com/ adresiniz ziyaret edebilirsiniz.

Bu haber toplam 1664 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri