Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Emekli Astsubay Köksal tutuklandı

18.11.2011 23:02
Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatını kaybettiği helikopter kazasıyla ilgili soruşturma kapsamında emekli asker Kenan Köksal Malatya'da tutuklandı.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatını kaybettiği helikopter kazasıyla ilgili soruşturma sürüyor.

Soruşturma kapsamında İstanbul'da gözaltına alınarak Malatya'ya gönderilen emekli asker Kenan Köksal tutuklandı.

Malatya Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatıyla İstanbul'da gözaltına alınan emekli astsubay Kenan Köksal, Malatya Adliyesi'ndeki ifade alma işlemi tamamlandı.

Kazanın olduğu dönemde helikopterin bağlı bulunduğu şirkette teknisyen olarak çalışan Köksal, ifadesinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Bu haber toplam 2948 defa okunmuştur
DEVLET İÇİNDEKİ DERİN UNSURLAR
Turan HACIMEMİŞOĞLU
Özal Cumhurbaşkanı iken öldürüldü.Eşref Bitlis jandarma Genel Komutanıyken öldürüldü.General Bahtiyar Aydın askeri kışladan açılan ateşle öldürüldü.Yazıcıoğlu milletvekili iken öldürüldü. Uğur Mumcu,kışlalı,emeç,ipekçi,hablemitoğlu ve daha niceleri yok edildi. Yahu bu nasıl bir devlet ki bunca cinayeti ortaya çıkarmak bir yana katilleri koruyor. Devlet içinde yuvalanmış bu derin unsurlar tasfiye edilmeden bu ülkede ne huzur ne barış ne de refah olur.
20 Kasım 2011 Pazar 11:21
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri