Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BBP Malatya il başkanlığına tehdit mektubu

09.06.2012 01:48
Büyük Birlik Partisi (BBP) Malatya İl Başkanlığı'na bırakılan mektupta, canlı bomba hedefinin AK Parti, MHP ve BBP olduğu ileri sürüldü.

Alınan bilgiye göre, Malatya'da yaklaşık 1 ay önce BBP Malatya İl Başkanlığı'na bırakılan bir mektupta, canlı bomba olayının olacağı, bu olayda ise hedefin AK Parti, BBP ve MHP olduğunun iddia edildiği öğrenildi.

Söz konusu mektubun aynı gün BBP İl Başkanı Cengiz Sancaktar tarafından Malatya Emniyet birimlerine teslim edildiği ifade edildi. Konuyla ilgili olarak Malatya Emniyeti'nin yoğun güvenlik çalışması içerisine girdiği belirtiliyor.

Öte yandan BBP İl Başkanı Cengiz Sancaktar'a cep telefonundan arayan bir kişinin "Ayağınızı denk alın" şeklinde tehditte bulunduğu belirtildi.

Parti binasında basın açıklaması yapan BBP İl Başkanı Cengiz Sancaktar, "Bu ülkede yaşayan, ülkesine hizmet etmek isteyen vatan evlatları neden susturulmak istenmektedir. Vatan evlatlarının bir bir ortadan kaldırılması bunun adına faili meçhul cinayetler denilen bu cambaz oyununa artık dur deme zamanı gelmiştir" dedi. Sancaktar, Yazıcıoğlu olayının aydınlatılmasını istediklerini belirtti.


 

Bu haber toplam 4682 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri