Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BBP’de 20. Yıl Heyecanı

27.01.2013 12:23
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, partilerinin 20. kuruluş yılını kutlamaya hazırlandıklarını belirterek, ‘’Geriye dönüp baktığımızda iktidar ya da iktidar ortağı olamadık ama milletin gönlünde itibarımız oldu’’ dedi

Destici, yaptığı açıklamada, 29 Ocak 1993 günü kurulan partilerini bugüne kadar getirdikleri için mutlu olduğunu ifade etti. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla 29 Ocak’ta bir dizi etkinlik gerçekleştireceklerini belirten Destici, programın Kurucu Genel Başkan Muhsin Yazıcıoğlu’nun mezarını ziyaretle başlayacağını bildirdi. Parti kurucuları, Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyeleri, il başkanları, partililer, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve basın mensuplarının katılacağı etkinlikte, partinin 20 yılını 20 dakikalık sinevizyon gösterisiyle konuklara anlatacaklarını belirten Destici, 10 yıldan uzun süre partide görev yapan MYK üyelerine, il ve ilçe başkanlarına plaket verileceğini söyledi.

YALOVA’DA İSTİŞARE TOPLANTISI
Destici, Şubat ayının başında Yalova’da düzenlenecek istişare toplantısında da PKK, Suriye ve Irak gibi konuların görüşüleceğini, yerel seçimlere yönelik hazırlık çalışmalarının yapılacağını anlattı.

BBP’de siyaset yapmaktan duyduğu mutluluğu ve onuru dile getiren Destici, ‘’Geriye dönüp baktığımızda iktidar ya da iktidar ortağı olamadık ama milletin gönlünde itibarımız oldu. BBP, milletin itibarı ve siyasetin yüz akı oldu. Fikren karşımızda duranlar bile BBP’yi hep övdü. 20 yıllık tertemiz mazimizle kadrolarımızla projelerimizle iktidara da hazırız’’ değerlendirmesinde bulundu.

YENİ AKİT

Bu haber toplam 2078 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri