Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Dört dörtlük rezalet!

09.03.2012 09:41
Dul kadını taciz etti, kadının akrabaları tarafından dayak yiyence şöyle yalvardı: “Ne olur bu olayı aramızda halledelim. ‘Asker vurdu, polis vurdu' deyin…”
“Kadına şiddet tasarısı”nın TBMM'deki görüşmeleri sırasında eşcinsellere de hak isteyen BDP'nin bir yöneticisi bir dul kadını taciz etti, kadının akrabaları tarafından dayak yiyence şöyle yalvardı: “Ne olur bu olayı aramızda halledelim. ‘Asker vurdu, polis vurdu' deyin…”
 
BDP'li Iğdır İl Genel Meclis Başkanı Cengiz Savaş'ın akrabası olan dul bir kadını taciz ettiği ortaya çıktı. Evli ve 4 çocuk sahibi BDP'li Savaş'ın, taciz ettiği kadının yakınları tarafından kafatası kırılarak hastanelik edildiği öğrenildi.
 
SAVCILIĞA İNTİKAL EDEN OLAY ŞÖYLE GELİŞTİ
Akit'ten Yiğit Doğaner'in haberine göre, Emniyet'e oradan da Savcılığa intikal eden olayın şöyle geliştiği öğrenildi: Kocasının ölmesi sonrasında 4 çocuğu ile dul kalan E.K. isimli bayan, İstanbul'daki akrabalarının yanında yaşamaya başladı. BDP'li Iğdır İl Genel Meclis Başkanı Cengiz Savaş, birkaç yıldır E.K.'nin peşinde dolaşıyordu. Evli ve 4 çocuk babası olan Cengiz Savaş, kadını ikna edebilmek için İstanbul'a geldi. Ve zaman zaman kadını kendisinin yanında yaşaması için tehdit etti.“NEDEN YENGEMİ TACİZ EDİYORSUN”
25 Ocak 2011 günü öğle saatlerinde Cengiz Savaş ile aynı köylü olan E.K.'nin yakınları Yılmaz K. ve Erol K. İstanbul Fatih Sultan Mehmet Hastanesi önünde karşılaştı. Bir süre konuştuktan sonra Erol K.'nın, Cengiz Savaş'a “neden yengesine sarkıntılık yaptığını” sorması üzerine aralarında tartışma başladı ve Cengiz Savaş belindeki silahı çıkararak Erol K.'yı tehdit etti.
 
YALVARDI: “KİMSEYE BAHSETMEYİN, POLİS VURDU DEYİN”
Olay yerine gelen Erol K.'nın abisi Yılmaz K.'nın müdahalesiyle elinden silahı alınan Cengiz Savaş, kafasına silahın kabzasıyla vurulma sonucu ağır yaralandı. Cengiz Savaş'ın aldığı darbeler sonrasında yere düştüğü ve Erol K. Ve Yılmaz K.'ya "Ne olur bu olayı kendi aramızda kapatalım, kimseye bahsetmeyin, itibarım mahvolur, kimsenin yüzüne bakacak halim kalmaz, beni asker vurdu, polis vurdu diye söyleyin" diye yalvardığı öğrenildi. Gözaltına alınan şahısların olayla ilgili savcılıkta ifadeleri alındı. Hastaneye kaldırılan Cengiz Savaş'ın acil olarak ameliyat edildiği ve sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

 
Bu haber toplam 4910 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , ,

Bu gün başlıklar hep yanlış mı ne?
hasan eleştirici
Dört dörklük rezalet! Dört DÖRTLÜK olacak
09 Mart 2012 Cuma 11:39
Beğendim (0)Beğenmedim (1)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri