Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BDP'den MHP'ye Kaset Desteği

10.05.2011 17:27
BDP'nin desteklediği bağımsız milletvekili adayları düzenledikleri basın toplantısında MHP'de yaşanan deprem skandalına ilginç bir yorum getirdi.

BDP adayları Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti'nde düzenledikleri basın toplantısında seçim bölgelerini belirleyip seçim startını verdi.

KCK/TM ana davasından tutuklu bulunan Hatip Dicle'nin katılmadığı toplantıda, adaylar Leyla Zana, Emine Ayna, Nursel Aydoğan, Altan Tan, Şerafettin Elçi'nin yanısıra Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir ve ilçe belediye başkanları da hazır bulundu.

Diyarbakır bağımsız milletvekili adaylarından Altan Tan, gündemdeki MHP videolarıyla ilgili bir soruya  videoların  insanların özeli, mahremi olduğunu belirterek, "Başbakan Erdoğan, kaset konusunda yakın arkadaşlarına ve bazı bakanlarının kasetlerine dikkat etsin. Eğer onların kasetleri piyasaya düşerse 66 bölümlük Hürrem Sultan dizisi ortaya çıkar. Siyasetçilerin hareketlerine dikkat etmesi gerekir. Bu insanların özelini, mahremi olan aile bereyleri tarafından ortaya atılmışsa o başka. Ancak, çeteler, örgütler ve emniyet insanların yatak odalarına kadar kameraları sokuyorsa orada durup düşünmek gerekir" dedi.

Bu haber toplam 2698 defa okunmuştur

Etiket(ler): , , , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri