Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BDP'li Sabahat Tuncel teröristle yakalandı

15.11.2011 08:16
Terörist Şeyma Güzel yakalanırken yanında ise tanıdık bir isim vardı BDP milletvekili Sebahat Tuncel.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne ait Kartepe isimli deniz otobüsünü kaçıran terörist Mensur Güzel'in kız kardeşi Şeyma Güzel'inde film gibi bir operasyonla yakalandığı ortaya çıktı.

 
Örgüt üyeliği suçundan aranan Şeyma Güzel, Diyarbakır'a gitmek isterken polislerce kıskıvrak yakalandı. Şeyma Güzel yakalanırken yanında ise tanıdık bir isim vardı BDP milletvekili Sebahat Tuncel.
 
Kanal D'nin ele geçirdiği operasyon anı görüntülerinde Şeyma Güzel'in BDP'li Sebahat Tuncel'in makam arabası ile havaalanına getirildiği gerçeği ortaya çıktı.
 
Deniz otobüsünü kaçıran Mensur Güzel'in ablasınında firari terörist olduğu ortaya çıktı. 7 ay önce polis İstanbul'da Mensur Güzel'in ablası Şeyma Güzel'in Sebahat Tuncel ile bağlantısı olduğunu tespit etti. İstanbul'dan Diyarbakır'a kaçmak isterken Şeyma Güzel'i Tuncel otomobili ile havaalanına bırakırken görüntülendi. Tuncel'den ayrıldıktan sonra polisler Güzel'i gözaltına aldı. Durumu fark eden Tuncel ise müdahale etmek istedi.
 
 

 

 
 
BEYAZ GAZETE 
Bu haber toplam 5684 defa okunmuştur
PKK KİMLRLE KOLKOLA
R. A
Kemal urkayın bu günkü söyleşisini okuyun alın cevabı
15 Kasım 2011 Salı 11:30
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
Dokunulmazlığı Kaldırılmalı
Seydi Ahmet TURAN
Bu kendini bilmez Muz Cumhuriyetinde yaşadığı nı zanneden pkk nın siyasi uzantısı olan milletvekilinin dokunulmazlığı kaldırılmalı ve yargılanmalı.Siz kime hizmet ediyorsunuz bu vatana mı teröristlere mi.sizin teröristlerin arka bahçesi ve siyasi uzantısı olduğunuzu herkes öğrendi.Hiçmi utanma yok sizde yaw.yeter mızrak çuvala sığmıyor.
15 Kasım 2011 Salı 09:07
Beğendim (2)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri