Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BDP Siyaset Akademisinde TECAVÜZ!

06.12.2011 15:17
BDP’nin sözde siyaset akademilerinde KCK’lılara “Toplumsal Cinsiyet ve Tecavüz Kültürü” dersi veren parti Kadın Meclisi Üyesi eğitmen Derya Arslan’ın, KCK’lılar tarafından tecavüze uğradığı ortaya çıktı.

Barış ve Demokrasi Partisi’nin sözde siyaset akademilerinde KCK’lılara “tecavüz kültürü” dersi veren Derya Arslan adlı eğitmenin KCK’lılar tarafından tecavüze uğradığı ortaya çıktı.

İstanbul’da 28 Ekim’de BDP’nin sözde siyaset akademilerine yönelik olarak gerçekleştirilen KCK operasyonlarında aralarında Prof. Dr. Büşra Ersanlı’nın da bulunduğu 53 kişi gözaltına alınmış, bunlardan 49’u tutuklanmıştı. Operasyonlarda yapılan aramalarda ilginç dokümanlara ulaşıldı. Edinilen bilgilere göre, ele geçirilen dokümanlardan birini BDP Kadın Meclisi Üyesi Derya Arslan’ın KCK Yürütme Konseyi Başkanlığı’na yazdığı rapor oluşturuyor.

BDP’li Derya Aslan’ın sözde Siyaset Akademilerinde “Toplumsal Cinsiyet ve Tecavüz Kültürü” isimli dersi verdiği öğrenildi. Eğitmen Aslan’ın KCK’ya yazdığı rapordan, Van’da PKK içinde faaliyet gösteren Mahmut Bilgin isimli PKK’lının tecavüzüne uğradığı anlaşılıyor. Rapora göre, PKK’lı Mahmut Bilgin, Derya Arslan’a arkadaşının evinde tecavüz etmiş. Mahmut Bilgin, konuyla ilgili kimseye bir şey söylememesi için Derya Arslan’ı tehdit etmiş.

“PKK’LI BİLGİN BUNU HEP YAPIYOR”

PKK’lı elebaşlarıyla çekilmiş fotoğraflarını kullanarak KCK’lıları kandırmaya çalıştığı ileri sürülen Mahmut Bilgin’in, birçok genç kızla zorla birlikte olmaya çalıştığı, Derya Arslan’ın da onlardan biri olduğu iddia ediliyor. KCK’lılara “Toplumsal Cinsiyet ve Tecavüz Kültürü” dersi veren eğitmen Derya Arslan’ın yazdığı raporla durumdan haberdar ettiği örgüt yöneticilerinin, Mahmut Bilgin’e hiçbir yaptırımda bulunmadığı ifade ediliyor.

Yeni Akit

Bu haber toplam 3414 defa okunmuştur
Kirli Siyasetin İmalatı bunlar
Seydi Ahmet Turan
Bu gibi olaylar dağdaki teröristler arasında yaşanıyor,bunlar insanlığı unutmuş içi boş dıştan insan görünümlü kişiler, geçen gün bir yerin başkanı ile bir bayan haberleri çıkmıştı.bir otelde yakalanmışlardı.Irak dağlarında mağaralarda bol bol doğum kontrol hapları bulundu.Doğum hapının ne işi var dağda demezlermi. Doğu ve güneydoğuda eğitim seviyesi düşük olduğundan insanları çok çabuk kandırıyorlar kızları ve çocukları çabuk kandırıyorlar.uçsuz bucaksız dağ başında neyin savunuculuğunu yapıyorlar.neyin savaşını veriyorlar.Aklı olan ırak dağlarında hayvan gibi yaşamaz domuz eti yemez ana ve babasının sıcak yuvasında durur kime hizmet ettiklerini gerçekten bilmiyorlar.Aklı başına gelen kaçmak için fırsat kolluyor yakalananlar infaz ediliyor, dağda yaşayan aklı selim kişileri Allah islah eylesin
06 Aralık 2011 Salı 16:15
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri