Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BDP'liler cami basıp imam dövmüş

18.04.2011 01:55
BDP üyeleri, Ağaçlı köyünün camisini taşlayıp cami imamını da dövdükleri ortaya çıktı.

BDP üyelerinin Türkiye'yi ayağa kaldıran Söke'ye bağlı Ağaçlı köyündeki saldırısı sırasında köyün camisini taşlayıp cami imamını da dövdükleri ortaya çıktı.

Camiyi taş yağmuruna tutan BDP konvoyundaki saldırganlar, bununla da yetinmeyerek araçlarından inip cami imamını tekme tokat dövdüler.

Söke'ye bağlı Ağaçlı köyünde meydana gelen olayda, bağımsız milletvekili adayını desteklemek için köyden geçerken köylülere saldıran, iş yerlerindeki Türk bayraklarını yırtan ve üzerinde Türk bayrağı ve Atatürk çıkartması bulunan araçları parçalayan BDP'li saldırganlar 6'sı kadın 15 kişiyi de yaralamıştı. Yaralılar arasında bulunanlardan birinin Söke Jandarma Kriminal Komutanı Jandarma Yüzbaşı Mustafa Mercan olduğu belirtilirken, BDP'lilerin ayrıca köyün camisini de taş yağmuruna tutup cami imamı Fikri Kaya'yı da tekme tokat dövdüğü ortaya çıktı. Edinilen bilgiye göre, köyden geçerken Türk bayrağı bulunan iş yerlerini cam çerçeve indiren BDP'liler, üzerinde Türk bayrağı ve Atatürk çıkartması bulunan araçları parçaladı. Kendilerine karşı koyanları ellerindeki demir çubuklarla döven BDP'liler, son olarak köyün çıkış noktasındaki camiye saldırdı. Camiyi taş yağmuruna tutan saldırğanlar, caminin camlarının kırılmasına yol açarken, buna karşı koymaya çalışan cami imamı Fikri Kaya'yı da tekme tokat dövdüler.

Jandarmanın havaya ateş açmasıyla saldırganların elinden kurtulan köyün imamı Fikri Kaya, "Hayatımda böyle bir şey görmedim. Bu nasıl Müslümanlık? Türk bayrakları ve Atatürk posterlerini yırttıktan sonra camiyi taşladılar. Kendilerini uyarmam üzerine de beni dövdüler. Jandarma havaya ateş açmasa bana yapılan saldırının sonu ne olurdu bilemiyorum. Kendilerini Allaha havale ediyorum " dedi.

 

Bu haber toplam 2554 defa okunmuştur

Etiket(ler): , ,

PKK nın kurmak istediği düzeni görmek isteyenler
selami
Libyaya baksınlar. POLPOT u incelesinler. BİR KÜRTÜN rüyası diye bir yazı okumuştum orada deniyor ki eğer APO başa gelse diye başlıyordu. MERAK EDENLER GOOGLE Bir kürdün rüyası yazsın görsün .
18 Nisan 2011 Pazartesi 17:56
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
pkk+bdp=marksist dinsiz!!!
siverekli
Kim dedi onlar musluman diye! Musluman irkcilik yaparmi, bir kafirin arkasindan gidermi,Nasil ki Turklerin icinde Dinsizler var:bunlar da kurtlerin dinsizi!!!
18 Nisan 2011 Pazartesi 07:03
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri