Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

O terörist bakın kim çıktı

20.08.2012 01:11
Kışanak’ın sarılıp öptüğü teröristin Habertürk Muhabiri Zülfikar Ali Aydın’ın yolunu kesen kişi olduğu ortaya çıktı.
Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde BDP ’li vekillerle PKK ’lı teröristlerin sarmaş dolaş fotoğrafları Türkiye’yi ayağa kaldırırken aynı teröristlerin bir süre önce haber yapmak için bölgeye giden bir gazeteciyi alıkoyduğu ortaya çıktı.
 
Foyaları ortaya çıktı...
 
Star Gazetesin'den Şeyhmus Çakan'ın haberine göre haberine göre BDP Genel Başkan Yardımcısı Gültan Kışanak’ın sarılıp öptüğü teröristin Habertürk Muhabiri Zülfikar Ali Aydın’ın yolunu kesen ve bir süre propaganda yaptıktan sonra serbest bırakan kişi olduğu belirlendi.
 
14 Ağustos’ta bölgede yaşanan operasyonları görüntülemek için Şemdinli’ye giden Gazeteci Aydın, yollarını kesen PKK’lılarla BDP’li heyetin kucaklaştığı PKK’lıların aynı kişiler olduğunu söyleyerek o anları şöyle anlattı:
 
Bizi durdurup propaganda yaptılar “Tali yolda propaganda maksatlı kullandıkları yer var. Kendilerince güvenliğini aldıkları. Toplayıp 20 günlük operasyon boyunca neyi neden yaptıklarını anlattılar. Propaganda bittikten sonra bir araç yaktılar. Yaktıkları aracın şoförün benim araca bindirdiler. Propaganda yapan kişi ‘bizi de ileri götür’ dedi. Panikle gaza basıp kaçtım.”
Bu haber toplam 2316 defa okunmuştur
"KOKARCA" Çok iyi bir sıfat
bahaddin göçer
Hasan KEŞANLIYA TEŞEKKÜRLER. Terörüst te desen PKK lıda desen bir saygınlık bir değer verme vakıası var. Halbu ki "KOKARCA" müthiş bir buluş. Bu sıfatı hatırlıyorum TİRAN(APO) Yargılanırken şehit annlerişnden biri haykırmıştı Onun suratına. Şöyle demişti o anne ; "Dağdaki kokarcalar ve bitliler"
20 Ağustos 2012 Pazartesi 18:54
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
İKİSİNİ BİR MAĞARAYA KAPATACAN
hasan keşanlı
Kokarca ile bu hatunu bir mağaraya kapatacan ki hasret gidersinler.
20 Ağustos 2012 Pazartesi 11:43
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri