Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BDP'li Kürkçü'nün tatil kaçamağı

11.09.2012 11:40
BDP Mersin Milletvekili Ertuğrul Kürkçü, Şemdinli'de teröristlerle kuçaklaştı. Kaş'ta ise genç sevgilisiyle tatil yaparken yakalandı.

BDP'de Bengi Yıldız ve Übeydullah Özmen'den sonra bir açılım daha yaşandı.

GÜNLÜĞÜ 450 TL
Seçimlerde Mersin'den BDP milletvekili seçildi. Ve son olarak da Şemdinli'de "teröristlerle kucaklaşırken" görüntülendi. Aysel Tuğluk ve Gültan Kışanak ile teröristleri kucaklayıp poz verdi. İşte "Dağdaki çocuklar"la poz veren Kürkçü'nün yolu Şemdinli'den sonra sahile düştü.

BDP'li Bengi Yıldız ile Anadolu Din Adamları Derneği Başkanı Übeydullah Özmen'in ardından Kürkçü de sahile açıldı. Genç sevgilisi ile Antalya'nın Kaş ilçesinde tatil yaparken objektiflere yakalandı. Kürkçü ve sevgilisinin Aquaris Otel'de tatil yaptığı ortaya çıktı. Çiftin tatil için kaldığı otelin tek gecelik fiyatı ise 450 TL'ydi.

'TATİLİMDEN SİZE NE!'
Takvim gazetesi fotoğraflar üzerine Kürkçü'yü aradı. Kürkçü, şunları söyledi: "Benim tatilimden size ne. Siz tatil yapmıyor musunuz? Herkesin tatil yapmaya hakkı yok mu. Ayrıca bana sormadan nasıl fotoğraflarımı çekerler. Paparazzilik yaparak gazetecilik mi olur. Bu yüzden sizi şiddetle kınıyorum. Böyle gazetecilik yapacaksanız size bir şey söylerdim hadi boşver."ÖĞRENCİ LİDERİYDİ
Ertuğrul Kürkçü, 68 kuşağının önde gelen öğrenci liderleri arasındaydı. Ancak yıllar sonra BDP ile dirsek temasına geçti. Hatta terör örgütü PKK'nın kurguladığı Halkların Demokratik Kongresi (HDK) isimli çatı yapılanmasının başkanlığını yaptığı iddia edildi. Kürkçü'nün başkan olmasında ise Öcalan'ın talimatının etkili olduğu belirtildi.

KUCAKLAŞMADAN KULAÇLAMAYA
BDP'Lİ Kürkçü, Gültan Kışanak, Sabahat Tuncel ile Bağımsız milletvekili Aysel Tuğluk'un da aralarında olduğu grup, 18 Ağustos'ta Hakkari Şemdinli'ye gitti. Bu sırada 1'i kadın 5 PKK'lı grubu durdurdu. Herkes "Ne olacak" diye beklerken BDP'liler teröristleri kucaklayıp öptü. TAKVİM 

Bu haber toplam 4784 defa okunmuştur
mustaf kuseyri yaşayamadı ,bari ertuğrul yaşasın
hursit dilaver
dağdakilere örnek olur da , onlar da dağdan iner antalya sahillerine sevgilileriyle gelirler. dağlarda yılanla akreple yaşamaktansa rus kızları ile ya da aşıkları kürt kızları ile halvete girerler buralarda..daha zevkli olur. kafaları olsa böyle yaparlar. o dağlarda şu sıcakta ya da kışın soğukta yaptıkları akıl mı yani..tam dingillik.. gecve rahat uyamazlar bile..bir mağarada 30 kişi, o gün de nohut ya da kuru fasulye yemişlerdir. bak o mağarada yaşa bakalım.kadınları da orda ,yanlarında tabi. malum acem nikahı ne güne duruyor ya da bizim devrim nikahı..devrim nikahı denince MUSTAFA KUSEYRİNİN HUKUK FAKULTESİNDE VURULMASINI ANIMSADIM YAHU..cevatın bacısıyla nikahsız beraber olup,kız hamile kalınca, kavga başlamış ve 'BRE ..DEVRİMCİ EYLEMDE NİKAH OLUR MU diyen mustafayı vuruvermiş derlerdi..
12 Eylül 2012 Çarşamba 13:23
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri