Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BDP'lilerle ne görüştü?

11.11.2012 02:22
Başbakan Yardımcısı Arınç, açlık grevlerinin sona erdirilmesi konusunda Bakanlar Kurulu sonrası yaptığı açıklamayı, görüşme yaptığı BDP Genel Başkanı Demirtaş'a tekrarladığını söyledi.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, açlık grevleri ile ilgili BDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve Mardin Bağımsız Milletvekili Ahmet Türk ile görüştüğünü söyledi. Arınç, "Görüşmenin içeriği konusunda bir şey söylemeyeceğim." dedi.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, açlık grevleri konusunda BDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve Mardin Bağımsız Milletvekili Ahmet Türk ile görüşme yaptığını açıkladı. Arınç, TBMM'de gazetecilerin konuya ilişkin sorusunu cevapladı. Arınç, ''Bir görüşme yaptım. İçeriği konusunda bir şey söylemeyeceğim. İki arkadaşımız geldiler, Ahmet Türk ve Selahattin Demirtaş. Görüşme yaptık, gelişmeleri sonra açıklarız.'' diye konuştu.

'En azından milletvekillerin açlık grevini sona erdirmesi konusunda bir şey söylediniz mi?' sorusuna Arınç, ''Bakanlar Kurulu'ndan sonra yaptığım açıklamayı tekrarladım.'' karşılığını verdi. 

Bu haber toplam 1544 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri