Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bekir Bozdağ: Şeytanlar bir araya gelse...

29.06.2015 02:08
Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Bütün şeytanlar bir araya gelse belki IŞİD gibi bir projeyi ancak hayata geçirebilir" dedi.

Bozdağ, öğretmenevinde sivil toplum örgütü temsilcileriyle yaptığı toplantıda, sadece Müslüman coğrafyasının gözyaşı ve kan hadiselerine sahne olduğunu, diğer coğrafyalara bakıldığı zaman kaos, kavga, kan ve gözyaşının bulunmadığını söyledi.

"BÜTÜN ŞEYTANLAR BİR ARAYA GELSE..."

IŞİD terör örgütünün Müslümanların başına, İslam düşmanları tarafından bela edilmiş bir örgüt olduğunu belirten Bozdağ, şunları kaydetti: "Bütün dünya bir araya gelse, deseler ki insanların insanlardan ve Müslümanlardan nefret etmesi için öyle bir proje geliştirelim ki bu proje sayesinde bütün şeytanlar bir araya gelse belki IŞİD gibi bir projeyi ancak hayata geçirebilir. İnsanları Müslümanlıktan, İslam'dan, Kur'an'dan ve imandan soğutan İslam ile hiçbir alakası olmayan bir manzarayla karşı karşıyayız. Bu IŞİD terör örgütü uluslararası egemen güçlerin bir projesidir."

Bütün Müslümanların IŞİD terör örgütü karşısında uyanık olması gerektiğine dikkat çeken Bozdağ, IŞİD terör örgütü belasına karşı Türkiye olarak durduklarını, durmaya da devem edeceklerini kaydetti.

Bu haber toplam 2110 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri