Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ve Bengi Yıldız'ın Karısı Konuştu!

25.08.2011 14:50
Bodrum'da esmer bir bayanla tatil yaparken objektiflere takılan BDP'li Bengi Yıldız'ın eşi İlknur Yıldız ilk kez konuşutu. Yıldız 'ihaneti gazeteden öğrendim' dedi...

Polise taş atan BDP'li Yıldız, yasak aşkıyla Bodrum'da yakalandı. 2 çocuğunun annesi İlknur Yıldız ise ilk kez konuştu: Eşim, bu kadını 'aile dostum' diye tanıttı. Ben tanımıyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum.

BDP Batman milletvekili Bengi Yıldız'ın adı son günlerde "demokratik açılım" söylevleriyle değil, "Bodrum'a da gittik beraber" şarkısıyla birlikte anılır oldu. Nevruz gösterileri sırasında polise taş atan Yıldız, Kürt sorunu üzerine kafa patlatmaktan yoruldu! Evli ve 2 çocuk babası Yıldız, koluna sevgilisi Deniz Uyan'ı takıp, Bodrum'da aşk tatili yaptı. Bira içip keyif çatan ikilinin görüntüleri ise olay yarattı.

'İHANETİ GAZETEDEN ÖĞRENDİM'
Yıldız, aşk yaparken 2 çocuğunun annesi İlknur Yıldız, Malatya'da idi. Eşinin aşk kaçamağını gazeteden öğrenen İlknur Yıldız, sessizliğini bozdu. Çocuklarının başında olduğunu ve ne yapacağını bilmediğini söyleyen Yıldız, eşinin Bodrum'da, üstelik bir kadınla birlikte tatil yaptığından haberi olmadığnı söyledi. Eşinin birlikte göründüğü kadını "aile dostum" diye tanıttığını da sözlerine ekleyen Yıldız, "Ben kadını tanımıyorum" dedi.

'KAFAM ÇOK KARIŞIK'
İlknur Yıldız, ayrılık iddialarına da yanıt verdi. Aldatılan kadın, "Eşinizden ayrı mısınız, boşanacak mısınız" sorusuna, "Ayrılık söz konusu değil. Resmiyette de yok, fiili olarak da. Bundan sonra ne yapacağımı bilmiyorum. Çok karışık duygular içindeyim. Çocuklarımın başındayım. Ankara'da oturmaya devam edeceğiz. Olayı dallandırıp budaklandırmak istemiyorum. Çocuklarım benim için önemli. Oğlum 7 yaşında, kızım ise 16. Çocuk olunca biraz farklı bakıyor insan. Onları düşünmek zorundayım" cevabını verdi.

 

 

Bengi Yıldız'ın Bodrum'daki evi...

bengiyildiz_bodrum.jpg 

Bu haber toplam 5004 defa okunmuştur

Etiket(ler): , ,

Aptallar Bu Adamların Peşinden Koşuyor...
Mehmet Akif
Aptallar Bu Adamların Peşinden Koşuyor...Milletvekili seçilebimek için her türlü kepazeliği yaptı...Şimdi sefasını sürüyor.......
26 Ağustos 2011 Cuma 14:16
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri