Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BERABER YÜRÜDÜK BİZ...

19.05.2015 21:28

Adana'lı siyasi yaşama girdi gireli bu seneki kadar ilgilenildiğini görmemeiştir. Adana AK PArti Teşkilatı gerçek bir topluma bağlılık örneği göstererekl anane ve göreneklerimize uyarak komşun açken sen tok olamazsın hassasiyetiyle kapı kapı ev ev hane hane ziyaretlerine devam ediyor. Ak PArti Adana İl Başkanlığı tarafından tüm ilçeler dahil olmak üzere herkesin sorunları tek tek dinleniyor ve bizzat vekil adayları tarafından notlar alınıyor. 

Halkın çoğundan gelen düşünceler çok güzelbir gelişme olduğunu beyan ediyorlar. Ayrıca bu ziyaretlerin seçim sonrasından da yapılmasını hatta bize il ve ilçelerin adreslerını tam olarak verın biz orayta iadeyi ziyaret için geleceğiz diyenler yoğunlukta.

Dİnlediğimiz insanlar duacılar ufak tefek olumsuzluk yaşayanlar bunları dile getırseler de hemen notlar alınıp ılgılı mercıler kanalıyla çözülmesi için adımların atılması için her daim gzellikler olması için çalışılıyor. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AK Parti bugüne kadar ne gıbı guzel ışler yaptı dıye sornların çoğu da anlattıklarımızla gerçekten aydınlanıyor. Halkın nabzı gerçekten önemli zira partiler millet içindir. Partiler benci değil biz diyenlerdir. 

Gülen nur yüzlerin çalışan bedenlerin yorulmak bilmeyen bu güzel insanların anane ve kulturumuzle evlere konuk olmalarıyla milletle kucaklaşmalarıyla ayrımcılık değil bir olmayla zaten tüm güzellikler ortaya çıkıyor. 

Vatandaş artık bilinçli ve asla geçmişini unutmayan bir millet olması nedeniyle artık mozaiğin bütününü oluşturan bir millettir. 

 

Bu haber toplam 1122 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri