Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Q7'ye Süper Lig'den sürpriz teklif

29.07.2012 11:30
Siyah-Beyazlılar’ın 6 milyon euroluk bonservis bedeli isteğini çok bulan Lacivert-Beyazlı yönetim, sadece Quaresma’nın yıllık ücreti olan 3.5 milyon euroyu ödeme karşılığında kiralama seçeneğini masaya koydu.

Beşiktaş’ın satışa koyduğu Portekizli yıldıza Kasımpaşa teklif yaptı

BEŞİKTAŞ Yönetiminin gözden çıkarıp satışa koyduğu Ricardo Quaresma’ya Süper Lig’in transfer şampiyonu Kasımpaşa talip oldu. Bu sezon kadrosuna kattığı bir çok önemli yıldızla dikkatleri üzerine çeken Lacivert-Beyazlılar, Beşiktaş yönetimiyle temasa geçerek Portekizli yıldızı istediklerini ilettiler. Quaresma’yı uygun bir rakama bonservisiyle alabileceklerini belirten Kasımpaşalı yöneticiler, aksi durumda kiralama seçeneğini kullanabileceklerini bildirdi.

Portekizli’yle de görüşecekler

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın “Bonservis olmadan kesinlikle bırakmayız” dediği Quaresma için 6 milyon euro istediği öğrenildi. Kasımpaşa yönetimi bu rakamı yüksek bularak indirim isterken, Beşiktaş’ın ne cevap vereceği merakla bekleniyor. Kiralama yoluna gitmeleri halinde sadece Portekizli yıldızın yıllık ücretini karşılayacaklarını belirten Lacivert-Beyazlı yöneticilerin bu fikri de Siyah-Beyazlı yönetimin masasında. Kiralama bedeli ödemek istemeyen Paşa, Quaresma’yla da görüşme yapıp kendisini iknaya çalışacak.

Toraman, Quaresma’yı rapor etmiş

Bu arada Teknik Direktör Samet Aybaba’nın göreve gelmeden önce kaptan İbrahim Toraman’dan oyuncular hakkında bilgi istediği deneyimli yıldızın da Ricardo Quaresma hakkında “Takımla hiç bütünleşmedi. Takım siyah giyerken o beyaz giyindi. Hep ayrıcalıklıyım mesajı verdi. 20 kişilik arkadaş grubunu idmana bile getiriyor. Hep onlarla takılıyor. Takımla yemek yemez, antrenman öncesi de tost yaptırıyor” dediği öğrenildi.

Bu haber toplam 2636 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri