Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Beşiktaşlı yöneticiden şok şike sözleri!

16.08.2011 17:32
Dün İstanbul Swiss Otel'te yapılan ve futbolda şike iddialarının masaya yatırıldığı toplantıda İHA kamerasına yansıyan bir görüntü akıllarda soru işareti doğurdu.

TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar açıklama yapmak için basın toplantısının yapılacağı salona girerken yanında bulunan TFF yönetimi Kurulu üyesi eski BJK yöneticisi Hüsnü Güreli’nin sarfettiği sözler tartışılacak türden.

Güreli’nin yürürken TFF Başkanı Aydınlar’a hitaben sarfettiği, Beşiktaş’ı da kurtardık sayemde. Teşekkür etmeleri lazım. Başka kimsede yok ki bu kadar sonuç” sözleri İHA kamerasına saniye saniye yansıdı.

Bugün İHA merkezinde kasetlerin deşifre edilmesi sırasında ortaya çıkan bu tartışmalı sözler medyada uzun süre konuşulacağa benziyor.

GÜRELİ'DEN CEVAP GELDİ

 

Konu ile ilgili HABER1903'e açıklama yapan Güreli;
 
"Sinan Vardar'ın Holding patronundan yönetici olursa bu kadar olur. Yabancı sayısını serbest bırakma kararı yanlıştır" açıklamasının ardından ben de " Bundan en çok Beşiktaş faydalandı. Biz bu kararımız ile Beşiktaş'ı kurtardık. Sayemde lafını da Beşiktaşlı bir eski yönetici olarak kullandım. Bu düşüncemi şikeye çekmişler. Şike ile ilgili hiç bir alakası yoktur " diyerek sözlerini tamamladı.
 
 
Haber1903  
Bu haber toplam 4102 defa okunmuştur

Etiket(ler): , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri