Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Süleyman Seba vefat etti

13.08.2014 23:10
Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba, 88 yaşında vefat etti.

Rahatsızlığı nedeniyle bir süredir tedavi gören Türk futbolunun unutulmaz ismi geçtiğimiz dakikalarda, Koç Vakfı Amerikan Hastanesi'nde yaşamını yitirdi.

 
Solunum yollarındaki enfeksiyon sebebiyle Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde (GATA) tedavi altına alınan, daha sonra tespit edilen kalın bağırsak kitlesi sebebiyle operasyon geçiren Seba, bir süredir tedavi görüyordu.
 
Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:
 
"Onursal Başkanımız Süleyman Seba için Cuma günü Vodafone Arena'da tören üzenlenecektir. Vefatı ile tüm camiamızı ve ülkemizi yasa boğan Onursal Başkanımız Süleyman Seba için, 15 Ağustos Cuma günü saat 11.00'da Vodafone Arena'da tören düzenlenecektir. 
 
Efsane başkanın cenazesi, Dolmabahçe Camii'nde Cuma namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Feriköy mezarlığında toprağa verilecektir. Vefatı ile tüm camiamızı ve ülkemizi yasa boğan Onursal Başkanımız Süleyman Seba için, 15 Ağustos Cuma günü saat 11.00'da Vodafone Arena'da tören düzenlenecektir. Efsane başkanın cenazesi, Dolmabahçe Camii'nde Cuma namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Feriköy mezarlığında toprağa verilecektir."
Bu haber toplam 1602 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri