Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Beşiktaş'ta Fernandes depremi

14.05.2012 22:08
Sezonu dördüncü sırada tamamlayan Beşiktaş'ta transfer çalışmaları başlarken, Manuel Fernandes krizine çözüm bulunamadı.

Sezonu dördüncü sırada tamamlayan Beşiktaş'ta transfer çalışmaları başlarken, Manuel Fernandes krizine çözüm bulunamadı.
 
Trabzonspor maçından sonra İstanbul'dan ayrılan ve yönetimin tüm çağrılarına olumsuz yanıt veren Portekizli yıldızın Türkiye'de kalmak istemediği öğrenildi.
 
Beşiktaşlı yöneticilerin Pazar günü görüşme yapmak için İstanbul'a davet ettiği Fernandes'in satış listesine konulduğu ve alacaklarının ödenerek yapılan en iyi teklifle gönderileceği öğrenildi.
 
Beşiktaş yönetiminden bazı isimlerin Fernandes'in satılmaması için çaba gösterdiği ve taraftarın istediği bu futbolcuyla anlaşmanın yollarını aradığı belirtiliyor.
 
İç transferde görüşmelerini sürdüren Beşiktaş'ta Almeida ile de yolların ayrılması kesinleşti.
 
Fransa'nın Marsilya takımıyla görüşmelerini sürdüren Almeida'nın her konuda anlaşma yaptığı iki kulüp arasında pazarlıkların devam ettiği öğrenildi.
 
Almeida'nın yanı sıra Tomas Sivok'i gözden çıkaran ve sözleşme yenilemeyen Beşiktaş yönetiminin Çek futbolcunun hamlesini bekliyor.
 
Türkiye'de kalmak istemediğini açıklayan Tomas Sivok'un İtalya'da bir takımla görüştüğü ve bu hafta içinde resmi imzaların atılacağı bildirildi.

Bu haber toplam 1616 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri