Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

'Beyaz Kuvvetler Gezi olaylarına sızmadan önce özel olarak eğitildi'

15.08.2013 13:09
Milat Gazetesi Ankara Temsilcisi Aslan Değirmenci, Gezi Parkı eylemleriyle ilgili çok konuşulacak bir iddiada bulundu. Aslan, Beyaz Kuvvetler'in Gezi olaylarına sızmadan önce özel olarak eğitildiğini iddia etti.

Milat Gazetesi Ankara Temsilcisi Aslan Değirmenci, Gezi Parkı eylemleriyle ilgili çok konuşulacak bir iddiada bulundu. Aslan, Beyaz Kuvvetler'in Gezi olaylarına sızmadan önce özel olarak eğitildiğini iddia etti. 
VİDEO İÇİN TIKLAYIN 
Beyaz TV ekranlarında Bülent Çöltekin'in sunduğu Mısır Özel programına katılan Milat Gazetesi Ankara Temsilcisi Aslan Değirmenci,Gezi Parkı eylemleriyle ilgili çok çarpıcı bir iddiada bulundu. 

Gezi eylemlerinde Beyaz Kuvvetler'in olduğuna dikkat çeken Değirmenci, 'Beyaz Kuvvetler sadece bürokrasiden ibaret değildir. Sanatçı, siyasetçi, simitçiden oluşturulmuş toplumun hatta bir çok biriminde birbirlerinden daha haberleri olmadığı insanlardır. Yaptıkları provokasyonları hepimiz biliyoruz' şeklinde konuştu. 

Beyaz Kuvvetler'in Gezi olaylarına sızma yapmadan önce özel eğitime tabi tutulduğunu iddia eden Değirmenci, 'Bu kamplar da çok yakın süre içerisinde inşallah deşifre olacaktır. Olay yargıda çok da açmayalım. Ben iddiamın arkasındayım' ifadelerini kullandı. 

'İKTİDARI BULUNDUĞU ZEMİNDEN KAYDIRMAK İSTEDİLER' 

'Legal olan bir eylemin içerisine sızan illegal gruplar kendilerini legalleştirmeye çalıştılar ama pişti oldular' diyen Aslan Değirmenci, 'Bu grupların içerisinden 17-18 illegal örgüt olmakla birlikte Beyaz Kuvvetler de var. Türkiye bu gerçeklerle çok kısa sürede yüzleşecek. Bir çok genç Beyaz Kuvvetler tarafından, bu kamplar tarafından eğitilerek özel olarak provokasyonlara tabi tutuldular. Legal bir eylemi illegal bir eyleme getirerek iktidarı bulunduğu zeminden kaydırmak ve uzaklaştırmak istediler. Ciddi bir kaos hazırlığıydı' diye konuştu. BEYAZ GAZETE 

Bu haber toplam 2098 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri