Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başkan vatandaşları depreme karşı uyardı

16.12.2011 18:57
Çubuklu Mahallesi ve Çavuşbaşı Çiftlik Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, vatandaşları depreme karşı uyardı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, "Beykozlularla Sabah Buluşmaları" programı kapsamında Perşembe günü Çubuklu Mahallesi Beşevler mevkii sakinleriyle, Cuma günü ise Çavuşbaşı Çiftlik Mahallesi sakinleriyle biraraya geldi.

 

Katılım yoğun olduğu buluşmalarda vatandaşların sorularına cevap verildi, çözüm önerileri dinlendi.

 

 

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer, Meclis üyeleri, Belediye Başkan yardımcıları ve muhtarların da hazır bulunduğu organizasyonlarda vatandaşların da yoğun katılımı vardı. Sabah namazlarının ardından gerçekleşen kahvaltı programlarında mahalle sakinleri Başkan Yücel Çelikbilek ile sohbet edip, ilçemizle ilgili merak ettikleri konuları sordular. 

 

 

Programlarda vatandaşların sorularını tek tek yanıtlayan Başkan Yücel Çelikbilek, Beykoz Belediyesi’nin çalışmaları ve hizmetleri hakkında bilgi vererek, yeni projelerini anlattı.

 

Vatandaşlar Belediye Başkanı ile böyle toplantılarda bir araya gelmekten duydukları memnuniyeti belirttiler.

 

 

Başkan Çelikbilek toplantılarda vatandaşları özellikle depreme karşı uyarırken, bu konunun Türkiye’nin ve ilçenin en önemli sorunlarından biri olduğunu ifade etti.“Vatandaşlar her an hazırlıklı olmalı, kötü evler yapmamalı. Belediyenin depreme karşı yapacağı çalışmalara destek vermeli.” diyen Çelikbilek, sabah buluşmalarına katılan vatandaşlara teşekkür etti.

Bu haber toplam 3222 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri