Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bir asansör şakası daha, bu kez ölüyü dirilttiler

04.12.2012 16:44
Geçtiğimiz hafta Brezilya'da asansörde yapılan şakanın etkisi devam ederken Brezilya'dan bir şaka daha geldi. Aynı şaka ekibi bu kez tabut içerisine ölü taklidi yaptı. İşte o korku dolu anlar...

Korkunç asansör şakası ekran başından izleyenleri bile korkutur derecede! Brezilya'da yapıldığı belirlenen şaka büyük etki gösterdi. Brezilya'da özel bir televizyon şirketi tarafından yapılan şaka internet dünyasının fenomeni oldu.

Brezilya'da kurgulanarak bir asansörde çekilen korku dolu kamera şakası sosyal internet platformlarında şu sıralar en çok izlenen videolardan biri oldu. Brezilya'daki kamera şakası internet alemini fena sardı...!!

Bu kez asansöre binen kişilerin yanına gelenler tabutu asansöre bırakıyor ve çiçekleri almak için çıkıyor. Asansörü bekletmeleri için rica eden şaka ekibi tam çiçekle birlikte dönerken asansör kapısı kapanıyor. İşte o an planladıkları şaka devreye giriyor. Ölü numarası yapan kişi tabutun kapağını açarak düşmüş numarası yapıyor. Asansöre binen kişiler, bindiklerine bineceklerine bin pişman oluyor.

İşte izlenme rekorları kıran ve aynı zamanda büyük tepki alan o asansör şakasının ikinci versiyonu...

 

Kaynak: Haber7 

Bu haber toplam 7824 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri