Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

BİRİLERİ SESİMİZE KULAK VERDİ!

09.04.2014 22:01
CHP Muğla milletvekili Nurettin Demir'in sağduyulu çıkışı büyük takdir topladı.

Habername.com'un gundeme getirdiği haber, CHP Muğla Milletveili Nurettin Demir'i harekete geçirdi.

CHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir, kendisine ait resmi twitter hesabından önce ; "Mısır'da 529 idam cezasını kınıyorum ve karşısında olduğumu bir kez daha belirtmek istiyorum..." twiti attı.

Daha sonra habername.com sitesine ; "Bir hekim olarak, tüm dünyada idama hep karşı oldum, karşı çıkmaya da devam edeceğim. Mısır'da 529 idam cezasını kınıyorum ve karşısında olduğumu bir kez daha belirtmek istiyorum. Sadece idam cezalarına değil, insanların katledilmesine de karşıyım yani aile içi şiddetiyle sokakta ya da Gezi olaylarında insanlarımızın yok edilmesi, sakat bırakılmasının da mutlaka kınanması gerektiği inancındayım." açıklamasını yaptı.

DARISI DİĞER VEKİLLERİN BAŞINA!

CHP Muğla milletvekili Nurettin Demir'in bu sağduyu açıklaması sosyal medyada büyük takdir toplarken, kamuoyu diğer CHP vekillerindende aynı hassasiyeti bekliyor.

İŞTE HABERNAME.COM'UN O SES GETİREN HABERİ

Darbeci Mısır rejimi'nin 529 Müslüman Kardeşler üyesi için vermiş olduğu idam kararı tüm dünyada tepkiyle karşılanırken gözler Mısır'da darbe sonrası sevinç twitleri atan CHP'li milletvekillerine çevrildi.

 

Resmi twitter hesapları üzerinden Mısır'da yapılen darbe sonrası mutluluk ve sevinç twitleri atan CHP vekilleri, Mısır darbe yönetimi tarafından haklarında idam kararı verilen 529 müslüman kardeşler teşkilatı üyesi için bir tek kınama yapmadılar.

Habername.com , Mısır'da yapılan askeri darbe sonrası resmi twitter hesaplarndan sevinç twitleri atan CHP milletvekililerin o günkü twetlerini yeniden gündeme getirerek, CHP milletvekilleri belki bir özür ve utanç açıklamasında bulunma zahmetine katlanma erdemliliği gösterirler.

İŞTE CHP MİLLETVEKİLLERİ'NİN SİSİ YÖNETİMİNE OLAN AŞK TWİTLERİ!

10259771_769965749681322_8807541887292251412_n-(1)-001.jpg

Bu haber toplam 1178 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri