Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Boydak Holding'e operasyon: 4 kişi gözaltında

04.03.2016 14:51
Kayseri'de paralel yapı iddiasıyla başlatılan operasyonda, örgüte mali destek sağladığı iddia edilen Boydak'ın 4 yöneticisi gözaltında

Polis ekipleri Boydak Holding merkezinde arama yaptı. Boydak Holding Ceosu Memduh Boydak, holdingin Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak, Şirketin yönetim kurulu üyelerinden Erol Boydak ve Muraz Bozdağ gözaltına alındı. Şirkette aramalar sürüyor.

Boydak Holding'e operasyon: 4 kişi gözaltında

Boydak Holding'e operasyon: 4 kişi gözaltında İZLE

Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü “FETÖ/PDY” soruşturması kapsamında, Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, sabah saatlerinde Boydak Holding'in Organize Sanayi Bölgesi'ndeki merkezinde arama yaptı.

Boydak Holding'e operasyon: 4 kişi gözaltında

MUHASEBE KAYITLARI İNCELENİYOR

Bünyesinde bir çok mobilya markasını barındıran Boydak Holding merkezindeki aramada ekipler bilgisayar hard disklerinin imajını ve muhasebe kayıtlarını inceleyip kopyalarını aldı.

4 ÜST DÜZEY YÖNETİCİ GÖZALTINA ALINDI

Operasyonda Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak, şirket CEO'su Memduh Boydak, Yönetim Kurulu üyeleri Erol Boydak ve Murat Bozdağ gözaltına alındı.

Boydak Holding CEO'su ve TÜSİAD Yönetim Kurulu üyesi Memduh Boydak daha önce de Melikşah Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı olarak arsa tahsisi şikayetleri üzerine gözaltına alınmış, daha sonra serbest bırakılmıştı.

Bu haber toplam 2316 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri