Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Boydaklar Gülen'in taziye mesajını reddetti

11.10.2016 03:30
FETÖ'den tutuklu bulunan Boydak ailesinin üyeleri, Fetullah Gülen'in gönderdiği taziye mesajını kabul etmedi.

Annesi 82 yaşındaki Huriye Boydak’ı geçen cumartesi günü toprağa veren Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Başkanı Mustafa Boydak, tutuklu kardeşlerinin cenazeye katılmaları yönünde izin veren Adalet Bakanlığı yetkililerine teşekkür etti. Boydak, "Türkiye’ye düşmanlık besleyen FETÖliderinin taziyesini ne şahsım ne de kardeşlerim kabul etmiyoruz"ifadelerini kullandı.

Kayseri merkez Camii Kebir’de kılınan cenaze namazı ardından annesini toprağa veren KAYSO Başkanı Mustafa Boydak, Twitter hesabından yaptığı açıklama ile, FETÖsoruşturmaları sonrasında tutuklu kardeşleri Hacı ve Memduh Boydak’ın cenazeye katılmalarını sağlayan Adalet Bakanlığı yetkililerine teşekkür etti. Boydak, "Canım anacığımı ailece tüm sevdiklerimizle ebedi aleme gönderdik" diyerek başladığı paylaşımına şöyle devam etti:

Boydaklar Gülen'in taziye mesajını reddetti

CENAZEYE KATILMAMIZA İZİN VERENLERE TEŞEKKÜRLER

"Kardeşlerimin de son vazifeye katılmaları bizleri ailece mutlu etti. Öncelikle kardeşlerim için bu imkanı sağlayan mahkemelerimize ve Adalet Bakanlığı yetkililerine teşekkür ediyorum. Her şey yerli yerinde oldu. Bizler de ana ocağında az da olsa hasret giderdik.

FETÖ'NÜN TAZİYESİNİ KABUL ETMİYORUZ, ALLAH BELALARINI VERSİN

Türkiye’ye düşmanlık besleyen FETÖ terör örgütü liderinin taziyesini ne şahsım ne de kardeşlerim kabul etmiyoruz. Yakamızdan düşün artık. Kardeşlerim de yanımızda idi. Ailemizle ilgili örgütün büyük bir oyun içerisinde olduğunu herkes görüyor. Bizim bunlarla ilgimiz bağımız yok. Darbe girişimiyle yüzlerce insanımıza kastedenlerin FETÖ ve yandaşlarının Allah hem bu dünyada hem de ahirette bin türlü belasını versin."

FETÖ'den tutuklanan Boydak kardeşlere cenaze izni VİDEO

Bu haber toplam 1434 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri