Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Brüksel'de İslam karşıtı eylemde korkunç olay

04.04.2016 01:40
Brüksel'de düzenlenen Müslüman karşıtı gösterilerde arabayla Müslüman bir kadına bilerek çarptılar.

Geçtiğimiz ay Belçika’nın başkenti Brüksel’i kana bulayan terör eylemlerinin ardından Brüksel’in Molenbeek bölgesinde Müslüman karşıtı gösteriler düzenlendi. O gösterilerden birine bu kez korkunç bir olay damga vurdu.

Daily Mail haberine göre, anti İslam eylemleriyle başı belada olan Brüksel’de bu kez karşıdan karşıya geçen Müslüman bir kadına beyaz renkli bir araç çarpıp kaçtı. Kadını ezmek istercesine aracı üzerine süren kişi ve aracın içindekileri polis her yerde arıyor.

Brüksel'de İslam karşıtı eylemde korkunç olay

Brüksel'de İslam karşıtları Müslüman kadına çarpıp kaçtı VİDEO

MÜSLÜMAN KADIN HASTANEYE KALDIRILDI

Beyaz renkli araç önce kadına feci şekilde çarptı. Üstelik bununla da yetinmedi çarpmanın etkisiyle aracın önünden yere savrulan kadını bacaklarının üzerinden ezip geçti. Hemen tedavi altına alınan kadında ciddi bir yaralanma olmadığı açıklandı.

Brüksel'de İslam karşıtı eylemde korkunç olay

POLİS DURDURMAYA ÇALIŞIRKEN SELFİE

Olay bununla da sınırlı değildi. Anti İslam gösterisi için bölgede bulunan polis barikatının üzerine aracı süren adam, kaçmayı başardı. Yolda silahlı polislerin önünü kesmesine de aldırış etmeyen sürücü ve aracın içindekiler tüm bunlar yaşanırken aracın camını açıp etraftakilerin ve olup bitenin fotoğraflarını çekti. Belçika polisi şimdi her yerde bu beyaz aracın içindeki kişileri arıyor.

Brüksel'de İslam karşıtı eylemde korkunç olay

Bu haber toplam 2294 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri