Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bu fotoğraf paylaşım rekorları kırıyor

19.07.2015 02:05
Ataşehir Belediye Başkanı Battal İzgezdi’nin milletvekili eşi Gamze Akkuş İlgezdi ile ilgili fotoğraf paylaşım rekorları kırıyor.

Bağdat Caddesi'nde 3 ultralüks rezidans dairesi satın alan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İzgezdi’nin milletvekili eşi Gamze Akkuş İlgezdi ile ilgili sosyal medyada dolaşan bir fotoğraf paylaşım rekorları kırıyor.

7 Haziran'daki seçimlerde CHP'den milletvekili olarak Meclis'e giren İstanbul Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi'nin eşi Gamze İlgezdi yemin töreninde sol elini yumruk yapıp havaya kaldırmıştı. Nedeni sorulunca da "Ezilenlerin yanındayız" dedi. Ama kendisinin oldukça lüks bir yaşam sürdüğü ve Bağdat Caddesi'nde 3 ultralüks rezidans dairesi satın aldığı ortaya çıkmıştı.

Uzun bir süre gündeme oturan İlgezdi ile ilgili sosyal medyada dolaşan bir fotoğraf paylaşım rekorları kırdı. Gamze Akkuş İlgezdi'nin Meclis'teki yemin töreninde elini havaya kaldırmasına atfen ABD'deki özgürlük heykelinin yüzüne fotomontajla İlgezdi'nin yüzü, uzattığı koluna da rezidansı yerleştirildi.

Bu haber toplam 1464 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri