Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bu ilanın ateşi CHP'nin başını yakacak

12.02.2014 14:25
Bakırköy’de belediye başkanı Ateş Ünal Erzen’e destek veren 45 sivil toplum örgütü, “Hizmetime, Ateş başkanıma dokunma!” başlıklı bir bildiri yayımladı.

CHP İstanbul’da, Parti Meclisi tarafından belediye başkan adaylıklarına yapılan atamalar, partililerin tepkilerine yol açıyor.

Bakırköy’de belediye başkanı Ateş Ünal Erzen’e destek veren 45 sivil toplum örgütü, “Hizmetime, Ateş başkanıma dokunma!” başlıklı bir bildiri yayımladı.

Bakırköy'de faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları ve toplulukların; Cumhuriyet Halk Partisi'nin Bakırköy'de Ateş Ünal Erzen'in dışında bir aday göstereceği haberleri üzerine ortak kaleme aldıkları ve imzaladıkları metinşöyle:

İSTANBUL'DE KESİNLEŞEN CHP'Lİ ADAYLAR

Büyükşehir-MUSTAFA SARIGÜL 
Adalar-ATİLLA AYKAÇ 
Arnavutköy-RUHİ TUNCEL 
Bağcılar-MUHAMMET ÇAKMAK 
Bahçelievler-SAFFET BULUT 
Başakşehir-ÖZGÜR KARABAT 
Bayrampaşa-BAHRİ SİPAHİ 
Beyoğlu - AYLİN KOTİL
Beykoz - HIZIR YILMAZ 
Beylikdüzü - EKREM İMAMOĞLU 
Esenyurt - GÜRBÜZ ÇAPAN 
Eyüp - SELAMİ ÇELEBİOĞLU 
Fatih - SABRİ ERBAKAN 
Gaziosmanpaşa - SELAHATTİN MERİÇ 
Kadıköy - BÜLENT KERİMOĞLU
Kartal - HÜSNÜ SÜSLÜ

HİZMETİME DOKUNMA, ATEŞ BAŞKANIMA DOKUNMA! 

Bakırköy Belediye Başkanımız Sayın Ateş Ünal Erzen'in  aday  gösterilmeyeceği konusunda basında yer alan haberler bizleri oldukça rahatsız etmiştir. 

Bu haberleri "spekülasyon" olarak değerlendirmek ve Bakırköy'de yerel iktidarımızın gücünü zayıflatmak amaçlı olduğuna inanmak istiyoruz.

10 yıldır Belediye Başkanlığımızı yapan Sayın Ateş Ünal Erzen, engellilerden yaşlılara, dezavantajlı toplumsal kesimlerden çocuklara, gençlerden yoksul ailelere kadar tüm yurttaşlarımızı bir baba şefkatiyle kucaklamıştır.

Her Bakırköylü yurttaşa hizmetleriyle dokunan, uyguladığı sosyal politikalarla "Cumhuriyet bilhassa kimsesizlerin kimsesidir" sözünü hayata geçiren, hizmette eşitlik anlayışıyla farklı inanç ve farklı kimliklere sahip yurttaşlarımızı kültürlerin kardeşliğinde gökkuşağının renklerinde buluşturarak Bakırköy'ü barış kenti yapan, çevreye verdiği değeri Botanik Parkı, sanata, kültüre ve sanatçıya verdiği değeri Opera binası yaparak gösteren, gençlere ücretsiz dershane ile üniversite kapısını açan, ücretsiz sağlık hizmeti, ücretsiz kreş, ücretsiz yaz kampı, ücretsiz yüksek öğrenim kız yurduyla, eğitim yardımlarıyla, yaşlılarımız için inşa ettiği Yaşam Evi'yle bize değerli olduğumuzu hissettiren, bizi yaşama bağlayan, çocuklarımızın eğitiminden sağlığına, yoksulların sofrasına kadar katkısı olan, engellilerimizin her türlü talebini koşulsuz yerine getiren, kısacası üzerimizde çok emeği olan Belediye Başkanımız Sayın Ateş Ünal Erzen'e, Bakırköylüler olarak bizim vefa borcumuz var. 

Bu vefa borcumuzu; Belediye Başkanımız Sayın Ateş Ünal Erzen'in alacağı karar her ne olursa olsun koşulsuz-şartsız destekleyerek ödeyeceğimizi tüm kamuoyuna duyururuz..

başliksiz-1.20140212135606.jpg

Bu haber toplam 1286 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri