Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bu isimler derbide yok!

05.12.2011 09:28
.Bahçe'den Ali Yıldırım, Murat Özaydınlı, Serkan Acar, Hasan Çetinkaya, Murat Öztürk, Samet Güzel, Sezer Öztürk; G.Saray'dan Sercan Arena'ya giremeyecek.

Şike iddianamesinin açıklanmasından sonra gözler, adı geçen isimler üzerinde yoğunlaştı. Hüküm giyenlerin yanı sıra, şüpheli sıfatıyla iddianameye yansıyan isimler için de yasaklar başladı. Şimdi herkesin merak ettiği bir konu var; 7 Aralık Çarşamba günü oynanacak G.Saray-F.Bahçe derbisine kimler giremeyecek?

Hürriyet'in haberine göre; F.Bahçe'de şüpheli sıfatıyla yer alan isimler var. TFF'nin yöneticiler Ali Yıldırım, Murat Özaydınlı, kulüp müdürü Serkan Acar, tercüman Samet Güzel, idari menajer Hasan Çetinkaya, oyuncularından Sezer Öztürk ve kaleci antrenörü Murat Öztürk'le ilgili tebligatını yaptı. Statlara giriş yasağı konulan bu isimlerin derbiye girişleri yasak. G.Saraylı yöneticiler, iddianamede şüpheli olarak yer alan 14 futbolcu arasında bulunan Sercan Yıldırım'la ilgili kendilerine henüz bir tebligatın yapılmadığını söylüyorlar. Sercan'ın da stada giriş yasağı olan isimler arasında yer alması bekleniyor.

Stat yasağı Gümüşdağ'ı da kapsayacak mı?

İddianamede şike yapmakla suçlanan isimler arasında yer alan TFF Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ'ın durumu belirsizliğini koruyor. Statlara girme yasağı uygulanan isimler arasında yer alacağı belirtilen Gümüşdağ için TFF'nin bir yaptırım uygulayıp uygulamayacağı henüz bilinmiyor. 

Bu haber toplam 1426 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri