Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bu Kaset Yayınlanırsa Yer Yerinden Oynar!

14.05.2011 03:02
Kendilerine Farklı ülkücüler diyen gurup internetten şok bir mektup yayınladı. Mektupta, Bahçeli'nin istifa etmemesi halinde bomba bir kaset yayınlanacağı açıklanıyor. İşte o mektup...

 

elmahaber

Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nın (TİB) yayınladığı görüntülerden sonra yasakladığı Farkliulkuculuk adlı internet sitesi, yeni site adresi http://farkliulkuculuk.weebly.com  adresinden tekrar yayına başladı.

Siteden yapılan açıklamada;  "Yayınlarımız sürekli kapatıldığından, yeni yayınlarımızı twitter'dan vereceğimiz internet adreslerinden takip edebilirsiniz http://www.twitter.com/farkliulkuculuk " şeklinde açıklama yapılarak Devlet Bahçeli'ye hitaben açık bir mektup yazıldı.

Alpaslan Türkeş'in “Mücadelemiz her ne pahasına olursa olsun, siyasi kazanç mücadelesi değil; ahlâk ve fazilet mücadelesidir.” sözüyle başlayan mektupta, Devlet Bahçeli'nin ayın 18'ine kadar derhal parti başkanlığından istifa etmesi isteniyor.

Sitede yapılan açıklamada, "Partimizin bu önemli süreçte baraj altında kalmasını istemiyoruz. Bu sebeple sizi son kez uyarıyoruz, elimizdeki bilgi ve kasetleri yayınlamak istemiyoruz. Yayınlanan üç beş kaset, aysbergin henüz görünen yüzüdür. Ahlaksızlıkları bir tarafa bırakın, sadece A takımınızın dörtlü yapılan toplantısındaki konuşmalarını yayınlasak, yer yerinden oynar. Asıl o zaman kaset neymiş görürsünüz. Bizi bunlara mecbur etmeyin." denilerek 18 Mayıs 2011 saat 10.00'a kadar Bahçeli'nin istifa etmemesi halinde yeni kasetlerin yayınlanacağı ifade ediliyor.

İşte sitede yayınlanan o açıklama

SN. DEVLET BAHÇELİYE AÇIK MEKTUP

“Mücadelemiz her ne pahasına olursa olsun, siyasi kazanç mücadelesi değil; ahlâk ve fazilet mücadelesidir.”

BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ

Sn. Devlet Bahçeli'ye açık mektup,

Sizi iyi niyetle, defaatle ve ısrarla Zuhal hanım, Meral hanım, Mansur bey, Celal bey, Semih bey ve birçok arkadaşımız uyarmadılar mı? Bu ülküsüz, liyakatsiz, menfaatçi ve ahlaksız takımla bir yere varılamayacağını söylemediler mi? Tek tek, isim isim bu ahlaksızlar ve karıştırdıkları haltlar size söylenmedi mi? “Ülkücü, bayrak gibi tertemiz olmalı” denilmedi mi? Ama maalesef bu iyi niyetli ikazlara kulak asmadığınız gibi, tam tersine bu takıma daha da yapıştınız.

Sağ seçmene hakaret eden, başörtüsüne hakaret eden, Hz. Osman'a hakaret eden, manevi değerlerimize hakaret eden Recai Yıldırım gibi birisi hiç ülkücü olabilir mi? Bu aşağılık adam tam 4 dönemdir sizin A takımınızda ve her seçimde adana 1. Sıra adayınız değil mi? Bu kasetleri çıkanlar ve çıkacak olanların hepsi sizin a takımınızdan değil mi?

Çevrenizdeki bu dar kafalı adamlarla birlikte kendinize dar bir dünya kurdunuz. Hiçbir ülküdaşımız sizlere ulaşamadığı gibi, siz de dava arkadaşlarımızı yukarıdan böcek gibi görüyorsunuz. Hiç kimseden gelen teklife ve gayrete kıymet vermiyorsunuz. Siz başta oldukça Türk-İslam davasının ayakta durma şansı kalmamıştır. Sizinle partimizin iktidar olma ihtimali hiçbir zaman yoktur. Ülkücü davayı her geçen gün bir adım daha uçuruma sürüklüyorsunuz.

Bekir Aksoy’un sekiz ay önce kaseti çıktığında ihraç etmeyip siz korumaya devam etmediniz mi? Çevrenizdekilerin benzer haltları karıştırdıklarını bildiğiniz halde listeleri bile bile onların eline teslim etmediniz mi? Aday listeleri verildiğinde gördük ki, sizin amacınız, ülkücü hareketi iktidara getirmek değil, çevrenizde çöreklenen mutlu azınlığın saltanatını korumaktır. Bize başka çıkar yol bırakmadınız. İnanıyoruz ki, ülkücü hareket sizden ve koruduğunuz pisliklerden kurtulunca daha güçlü, alnı açık ve başı dik olarak yoluna devam edecektir.

Partimizin bu önemli süreçte baraj altında kalmasını istemiyoruz. Bu sebeple sizi son kez uyarıyoruz, elimizdeki bilgi ve kasetleri yayınlamak istemiyoruz. Yayınlanan üç beş kaset, aysbergin henüz görünen yüzüdür. Ahlaksızlıkları bir tarafa bırakın, sadece A takımınızın dörtlü yapılan toplantısındaki konuşmalarını yayınlasak, yer yerinden oynar. Asıl o zaman kaset neymiş görürsünüz. Bizi bunlara mecbur etmeyin.

Rahmetli başbuğumuzun emanetinin daha fazla lekelenmemesi için, gelin önereceğimiz yol haritasına birlikte uyalım. Aksi taktirde başımıza gelecek tüm sıkıntıların vebali size aittir. Barajın altında kalmanın vebali de size ait olacaktır.

18 Mayıs 2011 saat 10.00'a kadar,

1. Sn. Bahçeli derhal genel başkanlıktan ve milletvekilliği adaylığından istifa edin.

2. Başkanlık divanı üyelerinden geriye kalanlar içinde ahlaksızlığı ve fikri ihaneti olanlar, derhal partideki görevlerinden ve milletvekilliği adaylıklarından istifa etsinler. Herkes kendisini ve birbirini çok iyi biliyor. Kimse kafasını kuma sokmasın.

3. Sn. Oktay Vural geçici genel başkan sıfatıyla partiyi derhal toparlasın ve kurultaya hazırlasın. Böylece 12 Haziran seçimlerine “tertemiz ve güçlü bir MHP” olarak girelim.

4. Seçimlerden sonra vakit geçirmeden kurultay toplansın, ülkücüler kendilerine yaraşan liderini ve yönetim kadrosunu seçsin.

İnanıyoruz ki, ülküdaşlar kurultayda en doğru lideri seçecek ve liyakatli bir ekip oluşturacaklardır. Aksi taktirde tüm vebal Sn. Bahçeli size ait olacaktır.

"BAŞBUĞ” ÜLKÜCÜLERİ 

Bu haber toplam 2892 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri