Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bülent Arınç Erdoğan ile kriz yorumlarına tepki gösterdi

14.11.2013 11:38
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, öğrenci evleri konusundaki açıklamalarını 'kriz' diye yorumlayan medyaya tepkili.

Başbakan Tayyip Erdoğan ile Başbakan YardımcısıBülent Arınç arasında öğrenci evleri konusundaki farklı açıklamaları nedeniyle başlayan tartışmayla ilgili son açıklama Başbakan Yardımıcı Arınç'tan geldi.

 

 

'BUNLAR BİZİ SAF MI ZANNEDİYOR'

Arınç'ın bu son açıklamasında ise hakkında AK Parti'den ayrılması yönünde senaryolar ortaya atan ve Arınç'a övgüler dizen köşe yazılarının etkili olduğu belirtildi. Ankara'da köşe yazılarına gözatan Arınç'ın "Yıllardır bize düşmanca yayın yapan bazı köşe yazarları ve gazeteler şimdi methiyeler diziyorlar. Bunlar bizi saf mı zannediyor" şeklinde yorum yaptığı öğrenildi.

 

 

 

SENARYOLARA GÜLDÜ

Yenişafak gazetesinin haberine göre; Arınç'ın, bugüne kadar AK Parti aleyhine yayın yapan kimi gazetelerde kendisi hakkında destekleyici yazılar karşısında da şaşkınlığını gizleyemediği kaydedildi.

 

 

UÇAKTA GÖRÜŞECEKLER

Ankara kulislerinden gelen bilgilere göre Arınç'ın meselenin bu noktaya gelmesinden duyduğu üzüntüyü de çevresiyle paylaştığı belirtiliyor. Başbakan Erdoğan ise Diyarbakır'daki programına Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ı da dahil etti. Erdoğan ile Arınç, Diyarbakır yolunda uçakta bir görüşme yapacaklar.

Bu haber toplam 1112 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri