Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bülent Arınç'a şükür namazı kıldıran olay

06.12.2013 11:20
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'tan ilginç bir itiraf geldi. Arınç belediye başkan adayı olduğu zaman yarışı kaybettiği için şükür namazı kıldığını söyledi.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, kendisinin de daha önce belediye başkanlığı için aday olduğunu, ancak kazanamadığını söyledi. Arınç, yarışı kaybettiği için 2 rekat şükür namazı kıldığını ifade etti.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, ile Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü'nün Batman'da düzenlediği, 'Çözüm süreci ve yerel medya' konulu seminere katıldıktan sonra Batman Gazeteciler ve Yayıncılar Cemiyeti, Batman Valiliği ve BDP'li Batman Belediyesi'ni ziyaret etti.

 

2 REKAT ŞÜKÜR NAMAZI KILDIM

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, 1994 yılında kendisinin de belediye başkan adayı olduğunu, seçimleri az bir farkla kaybettiğini belirterek, "Ancak olmadığım için de 2 rekat şükür namazı kıldım. Çünkü başkanlık zor iştir. Bakanlıktan da milletvekilliğinden daha zordurdedi.

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'e dönerek, "Sen belediye başkanı olmak ister misin?" diye soran Arınç'a Şimşek, "Asla" diye cevap verdi.


ROTAHABER

Bu haber toplam 1086 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri