Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bülent Didinmez'in Keyfi Yerinde

25.05.2011 01:33
İnternette yayınlanan uygunsuz kasetlerden sonra partideki görevinden ve vekil adaylığından istifa eden Bülent Didinmez ortaya çıktı!..

Kaset skandalının ardından MHP Genel Başkan yardımcılığı görevinden ve Milletvekili adaylığından istifa eden Bülent Didinmez’i günlerdir ortalılıkta görünmüyordu.

Bülent Didinmezin eşi ise verdiği röportajında "Bülent beye bende ulaşamıyorum" demişti. Fakat Adana'nın yerel gazetesi Lider, Bülent Didinmezin yerini buldu. Hem de MHP Genel merkezine çok yakın bir yerde arkadaşının ofisinde kalmakta olan Didinmez, ofisin tam karşısındaki lüks pastaneye 3 arkadaşıyla bol, bol sohbet edip kahkahalar attı. Neşesi gayet yerinde olan Didinmez, saatlerce pastanede kaldıktan sonra beraberindeki arkadaşlarıyla tekrar ofise döndü. 

Bu haber toplam 4026 defa okunmuştur

Etiket(ler): , ,

VAY CANINA!
Bamsı Beyrek
Anlamak mümkün değil! Ne yapılmak isteniyor? İz sürüp birilerinin zatı muhteremi(!) darp etmesi mi arzulanıyor? Durumdan bunu yazanlar çok mu üzgünler? Başkasının tetikleneceği eylemleri tasarlayanlara iyi niyetli denilebilir mi? Seçim öncesi kavgalaştırmaya çalışan nifakçıları görmemek mümkün mü? Alet olanlara da yuh olsun!...
25 Mayıs 2011 Çarşamba 09:43
Beğendim (2)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri