Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bunlar eski Demir Perde numaraları Putin!

25.12.2015 01:07
Yazar Rauf Tamer 'Ne sihirdir...' başlıklı yazısında "Bunlar hep eski Demirperde numaraları. Putin Bey’in aldığı özel eğitimin ürünleri" dedi.

İşte o yazı: 

Karakutu’ymuş... Noel hediyesi gibi bir paket getirip koydular Putin’in önüne. O da “ellemeyin” dedi: -Uzmanlar açıp baksınlar. TV kameralarının önünde oynanıyor bu tiyatro... Putin Bey çok şeffaftır ya... Güldürmeyin insanı.
*
Her neyse. Uzmanlar açıp bakıyorlar. -Aaa, silinmiş. Yahu silinir mi? Karakutu bu. - Silinmiş silinmiş... Bulgular yokolmuş, hiçbir şey okunmuyor. Hay Allah. Kim silmiş acaba?
*
Eğer iddia ettikleri bulgulara rastlansaydı, kıyameti koparacaklardı. Ama baktılar ki öyle değil. - Silinmiş, silinmiş. Uzmanlar ne yapsın? Silinmiş işte. Hay Allah. Acaba kim silmiş?
*
Bunlar hep eski Demirperde numaraları. Putin Bey’in aldığı özel eğitimin ürünleri. - Artistlik dahil. Lakin bir mesele daha var. Öbür uçak ne oldu? Hani şu, hava sahasını terkedip giden ikinci uçak? Yahu, siz de ne çok soru soruyorsunuz? Uzatmayın işte.
*
İçimizdeki “Sovyetler” bu işe çok üzüldüler. Karakutu’dan epey ümitliydiler. Onlar ki “hangi ülkeyle savaşsak, gider o ülkenin yanında yer alırız” diyen tosunlardır. Putin’e sesleniyorlar: - Türkiye’ye turist yollamayın. Vallahi yollamayın. Biz size tosunları yollayalım. Hem de temelli.

 
Bu haber toplam 1414 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri