Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bursaspor Başkanı Yazıcı vefat etti

07.05.2013 15:00
Türk futbolu önemli bir ismini daha kaybetti.

Bursaspor Kulübü'ne tarihindeki ilk şampiyonluğu yaşatan başkan olan İbrahim Yazıcı, bugün saat 13:40 itibariyle hayatını kaybetti.

Geçtiğimiz Cumartesi gecesi Kültürpark'ta arkadaşlarıyla çay içerken kalp krizi geçiren Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı yoğun bakımda gördüğü tedaviye yanıt veremedi ve hayata veda etti.

İBRAHİM YAZICI KİMDİR?

ACIBADEM HASTANESİ'NDEN İBRAHİM YAZICI AÇIKLAMASI

5 Mayıs 2013, Pazar günü kalp durması sonucu saat 04.50’de Acıbadem Bursa Hastanesi Acil Servisi’ne getirilen ve yoğun bakım servisinden tedavisi sürdürülen Bursa’nın önemli sanayicisi ve işadamı, Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, vefat etti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Acıbadem Bursa Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nadir Şener şunları söyledi:

“Sayın İbrahim Yazıcı, hastanemize getirildiğinde acil ekibimize, kalp masajı ile teslim edilmişti. Hastanemizde yaklaşık 1 saat süren canlandırma uğraşısı sonrasında kalp atımında geri dönüş olmuş ve yoğun bakım servisine alınarak geçici kalp pili takılmıştı. Yoğun bakımdaki kritik tedavi süreci devam ederken bu sabah 06:30’da kalbi yeniden durdu ve tıbbi müdahale ile tekrar geri döndürüldü. Ancak son kalp durmasından sonra genel durumu kötüleşerek devam etti. Maalesef ki, Sayın Yazıcı’yı bugün saat 13:40 itibariyle kaybetmiş bulunmaktayız. Ailesine, sevenlerine ve Bursaspor camiasına başsağlığı diliyoruz.”

İHA

Bu haber toplam 4038 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri