Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Can Dündar: Bizi içeri attıklarına pişman olacaklar

26.02.2016 12:34
Dündar, cezaevinden çıkmasının ardından Halk TV'ye canlı yayında bağlanarak hükümete meydan okudu: Bizi içeri attıklarına pişman olacaklar..

Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar, 92 günlük tutukluluğun ardından Silivri Cezaevi önünden bağlandığı Halk TV yayınında hükümete meyan okudu. Dündar, “Bizi içeri attıklarına pişman olacaklar” dedi.

Can Dündar: Bizi içeri attıklarına pişman olacaklar

KARŞILIĞINI ALIYOR

"Dünyaya sesimizi duyurabildik sayenizde ve umut nöbetçilerimiz sayesinde umuda kavuştuk. Yani bizi gömdüklerini düşündüler. Ama bir tohumu gömdüklerini görecekler. Cumhurbaşkanı'nın yaş gününde olması bizim içinde anlamlı. Ona güzel bir hediye olduğunu düşünüyorum. Özel bir gayret sarfetti biliyorsunuz ve karşılığını bugün alıyor.

DİRENEN KAZANIR

Yani basın özgürlüğü çerçevesinde önemli bir adım attığımızı düşünüyorum . Bu dayanışmanın gerileteceğini düşünüyorum. Direnen kazanır. Bunu herkes gördü, Cerattepe halkı da gösterdi.  Biz de bunu kendi medya alanımızda göstereceğiz.

Can Dündar: Bizi içeri attıklarına pişman olacaklar VİDEO

BİZİ İÇERİ ATTIKLARINA PİŞMAN OLACAKLAR

Medyada artık komuta zinciriyle artık her istediklerini, her istediklerini yazdıramayacaklarını ve karşılarında dik duran gazeteler, gazeteciler olduğunu daha fazla görecekler. Bunun için ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğiz. Bizi içeri attıklarına pişman olacaklar.."

Can Dündar: Bizi içeri attıklarına pişman olacaklar

Bu haber toplam 1138 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri