Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Can Dündar Cumhuriyeti'nden Kandil güzellemesi

04.06.2015 11:48
MİT TIR'larıyla ilgili ihanet manşetini atan Can Dündar, Kandil'e muhabir gönderip Kandil güzellemesi yaptı; PKK'yı sempatik göstermek için de bakın neler yazıldı neler...

PKK'LILAR 'CİCİ ÇOCUKLAR' ÇABASI

Cumhuriyet muhabiri Ayşe Yıldırım, 7 Haziran seçimleri öncesi PKK'nın Kandil kamplarını mesken tuttu.

Cemil Bayık'ın Başkanlık Sistemi'nden 7 Haziran seçimlerine kadar birçok konuda söylediklerini yazan Can Dündar'ın Cumhuriyet'i, PKK'lıları ve Kandil'i cici göstermek için deyim yerindeyse tam bir güzelleme yaptı; "izmaritleri bile yere atmıyorlar" ayrıntısını vermekten geri durmadı.

İşte Ayşe Yıldırım'ın Kandil'de Cemil Bayık'la yaptığı röportajın sonuna eklediği "Bir iki küçük not" olarak yazdığı o bölümler:

"YERE İZMARİT BİLE ATMIYORLAR"

Bir iki küçük not: Kandil'de doğaya saygı önemli. Dağ taş demiyorlar, sigara izmaritlerini bile yerlere atmıyorlar. Eteklerde yaşayan köylülerin rastgele ağaç kesmesine izin vermiyorlar. Her yer tuvalet anlayışı yok, 'kurum'ların özel tuvalet alanları var. Komünal bir yaşam var.

FOTOĞRAF İSTEĞİMİZİ KİBARCA REDDETTİLER

Yüzlerini seçemediğimiz kurum sahipleriyle peynir, ekmek, zeytinden oluşan kahvaltımızı yapıp vedalaşmaya hazırlanıyoruz. Fotoğraf çekmek isteğimiz kibarca reddediliyor. Güvenlik nedeniyle izin verilen yerler ve kişiler dışında fotoğraf çekiminin yasak olduğu söyleniyor.

Bu haber toplam 3122 defa okunmuştur
Hanımın gülüşüne bakarmısınız
kamil kahraman
Sanki bir katile değil bir iyilik meleğine bakıyor
04 Haziran 2015 Perşembe 14:11
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
İzmaritleri kurşunların rüzgarları uçurmuştur
kamil kahraman
İzmaritleri kurşunların rüzgarları uçurup savurmuştur. Eli kanlı katilleri ÇEVRECİ göstermek! Ne kadar güzel bir görüş değil mi?
04 Haziran 2015 Perşembe 14:09
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri