Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Can Dündar teröristle ilgili iddialara sessiz kaldı

14.03.2016 13:34
Ankara'daki teröristin kimliği belli oldu. Terörist hakkında iddialar dehşete düşüren cinsten, biri de Can Dündar ve Cumhuriyet'le ilgili..

Hükümet ile Cumhurbaşkanı'na muhalefet eden, bunu yaparken de karşıtlığı terör seviciliğine kadar götüren Can Dündar'la ilgili bugün inanılmaz bir iddia ortaya atıldı.

BOMBACI TERÖRİSTİN KİMLİĞİ

Gerçek mi bilinmez ancak iddia şöyle; Ankara'da 37 kişinin hayatına mal olan bombalı saldırıda, saldırıyı gerçekleştiren teröristin üniversite öğrencisi olduğu ve Cumhuriyet'te muhabir olarak çalıştığı belirlendi.. Adı da Seher Çağla Demir..

CUMHURİYET'TE MUHABİRLİK YAPTI MI?

Bombacı teröristle ilgili ortaya saçılan ilk bilgilerde, teröristin Kobani'ye geçtiği, burada PYD'den 6 ay eğitim aldığı, sonra Türkiye'ye giriş yaptığı ancak bir süre sonra PKK üyeliğinden yargılandığı ortaya çıktı. Üniversiteli Seher'in aynı zamanda Cumhuriyet gazetesinde serbest muhabir olarak çalıştığı da gelen bilgiler arasında.

Can Dündar teröristle ilgili iddialara sessiz kaldı

PKK'NIN ADINI BİLE ANMADAN, TERÖRÜ LANETLEDİ

Ortaya atılan iddialar sonrası gözler Cumhuriyet'e ve onun genel yayın yönetmeni Can Dündar'a çevrildi. Can Dündar ise gün içinde PKK'nın adını anmadan saldırıyı lanetledi ancak iddialarla ilgili tek bir açıklama dahi yapmadı.

Can Dündar teröristle ilgili iddialara sessiz kaldı

SESSİZLİĞE GÖMÜLDÜ

Can Dündar, doğruluğunu tespit etme gereği duymadan her iddiayı gündeme taşıyarak hükümeti ve Cumhurbaşkanı'nı suçlamayı kendine görev ediniyor ancak iddia kendi gazetesiyle ilgili olunca, sessizliği tercih ediyor..

Bu haber toplam 2040 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri